«... фронт може бути там, де зараз тил», – прикордонник на псевдо «Грек»

«... фронт може бути там, де зараз тил», – прикордонник на псевдо «Грек»

Командир підрозділу Аеророзвідки Харківського прикордонного загону на псевдо «Грек» з 2014 року на фронті. Тоді він ще застав період, коли дрони використовували тільки для розвідки, але з початком повномасштабного вторгнення рф на територію України почалося дуже прогресивне їх використання для ураження цілей.

Для оператора дронів найважливіше – гарна моторика рук, відчуття техніки та особиста мотивація, пишуть на сайті Держприкордонслужби України.

 

«Грек» каже, що дрони вже змінили хід війни і зараз є безліч модифікованих моделей – як наземних, підводних, так і повітряних безпілотників. Це новий вид військ і оператори які зараз виконують завдання на Харківському напрямку вже показують гарні результати.

Зараз головна задача – об’єднатися та робити все, щоб наблизити перемогу. «Грек» каже, що якщо цього не зробити, фронт може бути там, де зараз тил.


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина У 55 років разом із сином боронить Україну. Історія захисника з Рівненщини
Наступна новина У Ковелі працює фахівець із супроводу ветеранів війни. Як і з чим звернутися?
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні