Ковельчани відали останню шану Герою Олексію Олексюку

Ковельчани відали останню шану Герою Олексію Олексюку

Ковельчани провели в останню дорогу Героя Олексія Олексюка. Старшого солдата, чоловіка, батька, сина, друга, достойного українця. Він з тих людей, на яких тримається Україна. Завдяки кому вона стоїть і має майбутнє.

Про чин похорону написали на сайті Ковельради. 

Він народився у Ковелі. Закінчив ЗОШ №5. Навчався у Здолбунівському вищому училищі залізничного транспорту, далі — у Львівському коледжі транспортної інфраструктури.

Вибір професії для Олексія не був випадковим, адже всі у його родині: мама, тато, сестра – залізничники. Тож він теж продовжив сімейну традицію.

Після служби в армії працював у Ковелі на залізниці. Коли ж його батько втратив здоров’я, Олексій полишив роботу і став доглядати за рідною людиною. Втім, без діла не сидів – ремонтував сільськогосподарську техніку. Мав золоті руки. Умів практично все. Для своєї родини він був надійною опорою та підтримкою.

У 2015 році він зустрів свою кохану Вікторію, з якою вони через два роки побралися. У них народилось двоє дівчаток: Ані – 6 років, молодшій Улянці – 2. Олексій безмежно любив своїх дітей, старався їм передати усе найкраще.

Скільки б вони ще могли навчитись у свого тата, аби не ця страшна війна, яка зруйнувала їх сімейне щастя і принесла непоправне горе у ще одну українську родину.

У кінці листопада минулого року Олексія мобілізували. Два місяці він проходив підготовку у навчальному центрі. Був направлений служити водієм до штурмовиків. А на них завжди покладені найскладніші завдання на фронті.

У своїх телефонних розмовах казав, що як би всім не було важко, він з побратимами має залишатись на передовій. Війна продовжується.

1 квітня йому мало б виповнитись 32. Але життя водія 3-ї штурмової роти військової частини А 4638, старшого солдата обірвалось 27 березня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Новоєгорівка на Луганщині.

Олексію Олексюку назавжди 31…

Вічна пам’ять Герою. 


Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК

Залишити коментар
Попередня новина У Луцькій міськраді – нові керівники та радник. Усі – ветерани війни
Наступна новина ЗСУ взяли в полон двох громадян Китаю, які воювали за росіян
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні