Нижній храм луцького собору продезінфікували. Показали відео

Нижній храм луцького собору продезінфікували. Показали відео

Нижній храм луцького Свято-Троїцького собору продезінфікували у зв’язку з тим, що там відспівували людину, яка була інфікована коронавірусом.

Відео дезінфекції, яку провели 31 березня, оприлюднили у Волинській єпархії ПЦУ.

На запитання, чи пов’язані ці заходи із тим, що у храмі перебувало тіло людини, інфікованої коронавірусом, у єпархії відповіли: «Звичайно».

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ, про результати лабораторних досліджень родичам померлого стало відомо вже тоді, коли тіло віддали для поховання, й воно перебувало у нижньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору.

У Волинській ОДА розповіли, що хворий помер внаслідок серцевого нападу.

Читати також: «Тіло видали в герметичному пакеті». Подробиці смерті волинянина, хворого на коронавірус

 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині заборонили відпочивати в лісових рекреаційних пунктах
Наступна новина Від початку епідемії на Волині зробили 52 тести на коронавірус
Останні новини
Схожі новини