Волинський легкоатлет виборов «срібло» на змаганнях у Чехії

Спортсмен Ерік Костриця. Фото Федерації легкої атлетики Волинської області - ФЛАВО

Волинський спортсмен Ерік Костриця виборов «срібну» нагороду на міжнародній легкоатлетичній зустрічі в рамках World Athletics Continental Tour-2022.

Про це повідомило «Суспільне» з посиланням на Facebook-сторінку управління у справах молоді та спорту Волинської ОВА.

Змагання відбулися на муніципальному стадіоні в місті Кладно (Чехія).

Згідно з результатами, спортсмен Василь Макух із Тернопільської області у категорії «чоловіки» на 100 метрів у забігу «В» став першим із результатом 10.69 секунди.

22-річний спортсмен Ерік Костриця подолав відстань за 10.76 секунди та посів друге місце. «Бронзову» нагороду отримав польський легкоатлет Матей Лінхарт із результатом 11.99 секунди.

Довідково:
Ерік Костриця – вихованець Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Його тренують Олена та Олег Вегнери.

Нагадаємо, лучанка Оксана Мотрунчик стала призеркою Чемпіонату світу з жиму лежачи

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.