Без лінійок, щоденників та форми: волинянин розповів про прогресивну сільську школу. ФОТО

Без лінійок, щоденників та форми: волинянин розповів про прогресивну сільську школу. ФОТО
https://www.facebook.com

У Залізницькій загальноосвітній школі, що у Любешівському районі на Волині, не проводять традиційних лінійок, учні не носять шкільної форми, а також їх не зобов’язують мати щоденники.

Про прогресивний сільський навчальний заклад розповів у Facebook волинянин Анатолій Матвіюк.

«У звичайній сільській школі немає лінійок в кінці року: всі в джинсах, у них батути, цукрова вата, конкурси, фарби холі та інші розваги. А першовереснева урочиста разом з шикуванням займає 9 хв. А потім патріотичний урок, і спільні розваги», – пише він.

Також, за його словами, тут уже три роки не відзначають 8 Березня.

«Нема у них восьмемарта у школі, уже три роки. І на день захисника Вітчизни у них не вітання тих, у кого тестикули, а скаутські змагання Джури з рівною участю хлопчиків і дівчаток», – ідеться у дописі.

Щодо форми, то її не носять вже майже 5 років. Натомість учні запровадили тижні певного виду одягу: то джинсового, то ще якогось.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У школі на Волині не задають домашніх завдань. ФОТО

«У школі музичні дзвінки, які часто міняються за бажанням учнів. Єдина постійна пісня на дзвінок: «Повертайся додому» Олєжки Винника, вона звучить після останнього уроку», – пише Анатолій Матвіюк.

Він стверджує, що багато речей у школі робляться за проектні гроші у співфінансуванні з батьками і ОМС. Адже школа одна з перших у громаді і за власним бажанням стала розпорядником коштів. 

«А ще вони у дворі роблять грін-клас, тобто клас під відкритим небом в оточенні туй. У них купа акваріумів по усій школі, купа зелені, невеличкий буккросінг, роздільний збір сміття і збір використаних батарейок.
Двіж, життя кипить», – підсумовує користувач і додає, що у школі не обов’язкові щоденники. «Можна домашку в смартфон записати», – ідеться у дописі.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Діти їсти хочуть, квартплати ростуть»: як у Луцьку мітингували шахтарі. ВІДЕО
Наступна новина Чи матимуть студенти пільговий проїзд у луцьких маршрутках. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини