Коли в дитинстві мого брата питали, хто його улюблений герой, він трохи вагався між Суперменом та Людиною-павуком, врешті обирав перший варіант. «Марвелівський» персонаж у яскравому костюмі, який майже щоночі рятує світ, не міг не захоплювати маленького хлопця. Тому перед сном брат одягав червоного плаща, і ставав до боротьби зі «злом».
Якось він запитав, чому найгероїчніші герої виходять на варту переважно у нічний час? - йдеться в публікації на Громадському.Волинь.
Відповідь проста: вдень всі суперлюди стають звичайними Пітерами Паркерами та Кларками Кентами – працівниками однієї з безлічі установ у одному з мільйонів населених пунктів. Вони виконують повсякденну роботу нарівні з людьми, яких, можливо, ще вчора врятували від світового зла.
Цей матеріал – історія одного волинського кларка кента, який стоїть на варті спокою двісті сімнадцяти тисяч двохста двадцяти п’яти лучан.
«Кларк Кент»
Вдень лучанин Олександр Лєсной працює у державній установі – Головному управлінні держгеокадастру у Волинській області. Він є завідувачем сектору інформаційних технологій та захисту інформації.
«Я IT-шник, – каже на початку розмови герой, – Налагоджую роботу комп’ютерної техніки, яка працює в мережі, і цим заробляю собі на життя». Протягом робочого дня держслужбовець слідкує за тим, щоб справно працювала офісна техніка: принтери, роутери, сканери, комп’ютери.
Олександр одружений, має 12-річну доньку Богдану. Займається спортом, як волонтер, допомагає українським військовим. Пропагує здоровий спосіб життя. Займається велотуризмом. 5 років поспіль до анексії Криму герой разом з товаришами їздив у велоподорож півостровом.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.