Коли переводять годинники на зимовий час в Україні 2017

Коли переводять годинники на зимовий час в Україні 2017

Перехід на зимовий час у 2017 році традиційно відбудеться в останню неділю жовтня. Розповідаємо, коли і куди переводити стрілки годинника в Україні, – пише Радіо.Максимум.

Ми переводимо годинники на зимовий час відповідно до постанови Кабінету міністрів 1996-го. Так, перехід на зимовий час в Україні уже понад 20 років відбувається в останню неділю жовтня. Зібрали для відповіді на найпоширеніші запитання про переведення годинників ↓

Чи переводять годинник на зимовий час?

Так, але більшість держав уже відмовилися від цієї традиції. Станом на зараз перехід на зимовий і літній час здійснюють у понад 110 країн світу, зокрема, в Україні. Щоправда, минулоріч заговорили про скасування цього правила, і до останнього не було відомо, чи будуть переводити годинник на зимовий час у 2017-му. Утім, наразі нічого в Україні не змінилося, і ми досі маємо як літній, так і зимовий час.

Прикметно, що ще 161 країна, наприклад, Китай, Росія, Гвінея, Алжир, Афганістан, В'єтнам та інші, стрілки годинника не переводять.

Коли в Україні переводять годинники на зимовий час 2017?

У 2017 році переведення годинників відбудеться в ніч з суботи на неділю, 29 жовтня, о 4 годині ранку.

Як перевести годинник на зимовий час?

Якщо ви не знаєте, куди переводити стрілки годинника, поспішаємо вас потішити. Їх слід повернути на годину назад, відтак, ви отримаєте додатковий час на сон. А це взимку неабияка перевага. Хоча, зрозуміло, кількість годин у добі залишиться незмінною ;)

Звідки взялася традиція переведення годинників?

Вперше переводити стрілки годинника двічі на рік вирішили у Великобританії ще в 1908 році. Англійці запровадили цю традицію з дуже раціональною метою: задля економії енергоресурсів. Уже в 1918 році до них долучилися й Штати. У колишньому СРСР почали переводити годинники аж в 1981-му.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Створено тест для визначення... мудрості
Наступна новина Чим корисний мед з ранку натщесерце: 8 переваг
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні