До контактного центру Міністерства охорони здоров’я найчастіше звертаються з питаннями щодо роботи додатку “Дій вдома”, діагностики, тестувань COVID-19 та щодо амбулаторного лікування.
Про це на брифінгу у середу сказав заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрової трансформації Ярослав Кучер, передає кореспондент УНН.
“З яких питань зараз зазвичай люди звертаються на контактний центр МОЗ? Найбільша консультація станом на зараз — це питання додатку „Вдома“ („Дій вдома“ — ред.) — 38%, питання діагностики — 18%, самоізоляція — 9,79%, безкоштовні або платні тестування — 6%, і питання амбулаторного лікування — 4,28%”, — сказав Кучер.
Як зазначив заступник міністра, з моменту запуску 2 листопада минулого року, контактним центром на сьогодні скористалось 186 тисяч громадян.
Наразі МОЗ отримав 34 322 дзвінки, які були опрацьовані автоматичними системами, 151 704 дзвінки були направлені на оператора. З них було зареєстровано 10 795 звернень, які потребували додаткових опрацювань.
“Щодо чого залишали звернення для того, щоб було пропрацьовано відповідальними особами в регіонах або відповідальними особами МОЗ? Це — традиційно зараз є скарги на роботу сімейних лікарів — 31%, 30% — це скарги на лікарню, лабораторії — це 8%, поліклініки — 8,02%”, — повідомив Кучер.
Найбільша кількість звернень, з його слів, надходила в місті Києві (21%), Дніпропетровській області (9%), Київська область (9,3%), Одеська область (7,58%) і Запорізька область (5,83%).
Читайте також:
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.