Це один з нових човнів, на якому інспектори рибохорони патрулюватимуть водойми області. Обіцяють, що тепер ситуація із браконьєрством налагодиться. Ще три роки тому іхтіофауною Волині опікувалися лише декілька людей.
В них було два автомобілі та 100 літрів пального на рік. За таких умов, – кажуть в Рибному патрулі ефективно працювати – неможливо. У 2015-му розпочалося реформування на державному рівні цього контролюючого органу. До Волинської області нововведення дійшли лише торік, – йдеться у сюжеті 12 каналу.
Нині у Волинському рибохоронному патрулі отримують мінімум сім тисяч гривень заробітної плати. Проте й зараз людей ще не вистачає.
Захисники іхтіофауни чергуватимуть на чотирьох рибохоронних дільницях: у Ковелі, Луцьку, Маневичах та Нововолинську. Вже зі скресанням криги обіцяють рейди водоймами області. Зараз же закликають до свідомості рибалок. Просять не ловити на зимувальних ямах. Їх загалом на Волині визначено понад 30.
З них найближчі до Луцька – вгору по течії Стиру, чи не на кожному повороті річки, та в урочищі Чебені – місці, де ще лишилося декілька особин вже рідкісного для водойм України судака.
Із настанням весни рибний патруль обіцяє ефективніше боротися із браконьєрами, які ловлять забороненими знаряддями лову: сітками, електровудками, вибуховими пристроями.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.