Членкині спільноти «Рівні можливості» у Луцькраді організували фотосесію для промоції кризової кімнати, яку нещодавно відкрили у Луцьку.
Голова депутатської групи «Рівні можливості» у Луцькій міській раді Ірина Колковська та її колежанка, членкиня цієї групи, депутатка Луцькміськради Алла Доманська ініціювали підтримку комунікаційної кампанії, мета якої – поінформувати про відкриття кризової кімнати для жінок, які постраждали від насильства ( Кризова Кімната Луцьк ), – йдеться на сторінці «Рівні можливості».
Цими днями депутатки втілили ще одну ідею – організували фотосесію за участі небайдужих дівчат, яка покликана привернути увагу громадськості до можливості знайти безпеку у кризовій кімнаті.
На знімках - відображення типових ситуацій, коли жінки приховують те, що з ними відбувається, коли страждають від насильства. Фото будуть використовуватися в усіх промоматеріалах, що супроводжуватимуть роботу кризової кімнати (поліграфія, борди, сітілайти). Їх розроблятимуть спільно з управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міськради ( Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради) .
Участь у зйомці взяли п’ять дівчат: підприємиці Юлія Євпак та Анастасія Волдінер, прессекретарка головного управління Нацполіції у Волинській області Ольга Бузулук, працівниця Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Наталія Андрощук, психологиня Світлана Якименко.
Зйомка відбулася і завдяки фотографу Роману Домбровському, фотостудії «Склад 54» та гримерці Анні Кутовій.
«Ми хочемо, щоб випадків домашнього насильства ставало все менше, але якщо вже вони є, ми хочемо, щоб кожна жінка в нашій громаді знала, що є безпечне місце, де вона зможе отримати підтримку. Вже скоро Луцька громада дізнається більше про роботу Кризової кімнати. А ми в свою чергу давайте розповідати подругам, колежанкам та знайомим про місце, де жінка, яка стикнулася з насильством, отримає безпеку та кваліфіковану допомогу!», - кажуть Ірина Колковська та Алла Доманська.
Нагадаємо, що кризову кімнату у Луцьку відкрили 20 жовтня. Одночасно вона може прийняти до 6 людей. Приміщення містить дві житлові кімнати, кімнату для приготування їжі, а також кімнату для роботи з психологом, юристом, фахівцем із соціальної роботи.
Потрапити у заклад можна за скеруванням уповноваженого підрозділу органу Національної поліції і управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Строк цілодобового перебування у кризовій кімнаті складає від 10 до 20 діб.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.