Сервіс Steam прийняв рішення про додавання української гривні і ще дев'яти національних валют в якості засобу оплати за покупки з 14 листопада.
Інформація про це вже з'явилася на сайті ігрового сервісу Steam, – пише Новое Время.
З бібліотеки пропали ігри?
Розробники повинні були встановити ціни на свої ігри в цих валютах до 14 листопада 2017 року. В іншому випадку, жителі цих країн не зможуть купувати їх проекти.
"Більшість ігор, ціни на які були встановлені в доларах США, тепер можна купити за українські гривні в Україні, але деякі товари можуть бути недоступні до тих пір, поки для них не вкажуть ціну в новій валюті", - підкреслили в Steam.
А як же долари?
"Тепер покупки з України здійснюються в українських гривнях. Долари США в гаманцях українських акаунтів автоматично переведені в українські гривні за ринковим курсом, який був встановлений на момент обміну. Баланс гаманця можна побачити на сторінці вашого акаунта", - повідомили в Steam.
"Я вважаю, що можливість купити гру за допомогою національної валюти - це дуже хороший крок. Він зменшує бар'єр між гравцем і покупкою. Також зручно, що Steam автоматично пропонує ціни для кожної валюти. Якщо ми нічого не знаємо про платоспроможність гравців з цієї країни, можемо цілком довіритися тим, хто знає", - заявив співвласник української студії Creoteam Андрій Костюшко в коментарі DTF.
При цьому він зазначив, що розробники поширюють через Steam одну гру - Football Tactics. Для неї Creoteam виставили найнижчу, серед всіх доступних валют, ціну в гривнях. За словами Костюшка, це було зроблено через те, що платоспроможність гравців з України невелика, розробники все одно не зможуть заробити з покупок, зроблених в нашій країні, але хоча б "зроблять приємно співвітчизникам".
Крім того, Valve виділила Південно-Східну Азію в окремий регіон. Це дозволило знизити ціни в доларах США для таких країн як Бангладеш, Бутан, Непал, Пакистан і Шрі-Ланка.
Повний список валют виглядає наступним чином:
- аргентинське песо (ARS);
- коста-риканський колон (CRC);
- новий шекель (ILS);
- казахстанський тенге (KZT);
- кувейтський динар (KWD);
- польський злотий (PLN);
- катарський ріал (QAR);
- українська гривня (UAH);
- уругвайський песо (UYU);
- в'єтнамський донг (VND).
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.