Яка ситуація із ГРВІ та грипом на Волині

Яка ситуація із ГРВІ та грипом на Волині

На Волині інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 524 на 100 тисяч населення (вищий від середньодержавного на 6%). Перевищення епідемічного порогу не зареєстровано на жодній адміністративній території, в загальному по області він нижчий від розрахункового на 9%. Вищі від середньообласного показники захворюваності у м. Луцьку (1237 на 100 тис. населення) та Ківерцівському (627) районах.

Про це інформує Волинський обласний лабораторний центр МОЗ.

Протягом останнього тижня в області захворюваність гострими респіраторними інфекціями, в тому числі на коронавірусну інфекцію, збільшилась на 15% і становить понад 5,4 тис. осіб, проти 4,7 тис. попереднього тижня.  

Утримується тенденція до росту захворюваності серед дитячого населення  і становить 48%  (захворіло близько  2,6 тис.) від загальної кількості постраждалих, що на 13% більше минулого тижня. Така ситуація пояснюється перебуванням дітей в організованих колективах (становлять 71% від всіх захворілих дітей).

Близько трьох відсотків від загальної кількості захворілих госпіталізовано, переважно це дорослі особи (90%). Летальних випадків від грипу не зареєстровано.

З початку епідемічного сезону перехворіло понад 102 тис. волинян —  це 10% населення області.

З початку епідсезону на Волині проти грипу вакциновано понад 2,6 тис. осіб, із них 56% — це особи із групи ризику  (персонал медичних закладів, діти віком від 6 міс.  до 5 років, особи з хронічними захворюваннями, особи віком понад 65 років).

Поряд із проведенням ПЛР-тестування на SARS-CoV-2, вірусологічна лабораторія обласного лабораторного центру проводить дослідження на виявлення вірусів грипу А і грипу В та інших вірусів респіраторної групи.

На сьогодні  обстежено понад 400 осіб. Вірусів грипу не виявлено. Збудники  інших гострих респіраторних інфекцій виявлено у  32% пацієнтів. 

Читайте також: 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Абдулазіз, Фелікс, Версавія: якими рідкісними іменами називають новонароджених волинян
Наступна новина Гроші за м'ясо: у Польщі скандал з  інвестиціями Мартиняка
Останні новини
Схожі новини