Зла мама: 12 способів навчити дитину дисципліни

Зла мама: 12 способів навчити дитину дисципліни

Дисципліна - запорука успішного виховання. Діти можуть вважати вас злими зараз, але пізніше вони неодмінно будуть вам вдячні.

Одного разу я вийшла з магазину, щоб запобігти дитячій істериці, що була пов’язана з покупкою печива. На автостоянці нас зупинила жінка, яка сказала мені, що я показала себе кращою серед батьків в торговому центрі. Моя дочка так не вважала. Коли ваші діти говорять вам, що ви злі, сприймайте це як комплімент. Підростаюче покоління визнано найбільш ледачим,  грубим і гранично розпущеним в історії світу. Історії про зіпсованих, гнилих дітей лякають навіть зразкових мам. Але це аж ніяк не помилка дітей, це вина батьків. Легко тільки хотіти приборкати своїх бешкетників, для цього потрібно ще щось робити. Зрештою, хіба кожній з нас не хотілося б бути спокійною мамою? Не здавайтесь!

1. Змушуйте своїх дітей вчасно лягати спати.

Всі ми знаємо, наскільки важливий повноцінний сон для здоров’я дитини. Візьміть все під контроль і відправте дитину спати. Ніхто і не говорить, що діти повинні хотіти лягти спати. Спочатку вони будуть бурхливо реагувати на ваші слова, протестувати, але з часом, побачивши, що ви непохитні, зрозуміють, що ви серйозні як ніколи раніше.

2. Не балуйте дітей щоденними десертами.

Солодощі повинні бути для особливих випадків. У цьому випадку вони стануть «задоволенням». Якщо ви будете весь час заохочувати дитину, то вона перестане сприймати солодощі як винагороду. Крім того, це може спричинити за собою погіршення здоров’я і стоматологічні проблеми.

3. Навчіть дитину платити за все, що вона хоче.

Якщо ви щось хочете, ви за це повинні заплатити гроші. Це працює в дорослому житті. Щоб привчити дитину до самостійності, ви повинні роз’яснити їй, що у кожної речі є своя ціна. Все те, що їм так подобається (пристрої, відеоігри, поїздка в табір), має певну вартість. Якщо дитині доведеться віддати за це частину своїх накопичених грошей, то і цінувати отримане вона буде більше. Цей прийом також дозволить вам заощадити на непотребу зі «списку бажань» вашої дитини. Адже якщо вона не готова розлучитися з частиною власних грошей заради покупки якоїсь нової речі, значить, насправді вона для неї не настільки важлива і бажання володіти нею є не таким вже великим, як могло здаватися спочатку.

4. Не церемоньтеся.

Деякі діти гірко розчаровуються, коли, отримавши роботу, розуміють, що для них встановлені певні правила і обмеження. Вони повинні приходити вчасно, робити те, що їм кажуть. І, більш того, частина роботи їм зовсім не до душі. Якщо вам не подобається вчитель вашої дитини, положення на футбольному полі або просто розташування автобусної зупинки, ви повинні уникнути спокуси змінити ситуацію. Оточуючи дитини максимумом зручностей, ви позбавляєте її можливості загартуватися навіть в найбільш важкій і неприємній ситуації. У дорослому житті не все так солодко і легко. Запам’ятайте, якщо ви не навчите свою дитину миритися з малоприємними ситуаціями, ви заздалегідь прирікаєте її на життя невдахи.

5. Змушуйте їх виконувати складну роботу.

Не думайте, що давати складну роботу – це неправильно. Навпаки, ніщо так не додасть дитині впевненості в своїх силах, як виконання складних завдань. Почуття гордості за себе дозволить підкорювати нові вершини і в майбутньому.

6. Подаруйте дитині годинник і будильник.

Навчіть дитину керувати своїм часом. Ви не завжди зможете бути поруч, щоб нагадувати про те, що прийшла пора вимкнути телевізор і почати збиратися.

7. Не купуйте останні новинки і все найбільше.

Вчіть своїх дітей подяки і задоволення тими речами, які вони мають. Якщо дитина, отримуючи одне, відразу ж починає мріяти про ще більше, це не призведе ні до чого хорошого. Це називається життя в борг.

8. Нехай дитина дізнається, що таке втрата.

Якщо ваша дитина ламає іграшки, не біжіть купувати нові. Тільки так ви зможете дати їй найцінніший урок про те, як доглядати за своїми речами. Якщо ваша дитина не виконала домашню роботу, змусьте її самостійно пройти всі завдання по темі. Так ви навчите її відповідальності.

9. Контролюйте популярні для дитини ЗМІ та Інтернет сторінки.

Якщо всі інші батьки дозволять своїм дітям стрибнути з моста, ви зробите так само? Не дозволяйте своїй дитині дивитися шоу або грати відеоігри, не призначені для дітей, тільки з тієї причини, що всім його одноліткам батьки дозволяють. Якщо ви будете дотримуватися гідного виховання, повірте, з часом інші батьки підтягнуться за вами.

10. Навчіть дитину відповідати за свої слова і вчинки.

Якщо дитина зробила щось погане, змусьте її визнати це і відповісти за наслідки. Не відмахуйтеся від хамства, хуліганства або нечесності. Покажіть приклад, щоб дитина знала, що робити далі.

11. Стежте за своїми манерами.

Діти з малих років можуть навчитися сприймати інших людей з повагою і гідністю. Ви зробите дитині велику послугу, якщо привчите її до ввічливості. Вихованість дозволить їм отримувати те, що вони хочуть. Тут доречною буде приказка: «Медом більше мух наловиш, ніж оцтом».

12. Змушуйте її працювати на благо.

Допомагати бабусі в селі або добровільно вчити менших братиків і сестричок – все це повинно стати частиною життя вашої дитини. Допомога повинна стати частиною її життя. Тільки в цьому випадку дитина зможе зрозуміти, що у інших людей також є свої проблеми і потреби, яких часом набагато більше, ніж у неї самої.

При цьому не забувайте кожного разу хвалити і винагороджувати дитину за правильну поведінку.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Назвали продукти, які подешевшають до кінця вересня
Наступна новина У Hollywood студентська акція!
Останні новини
Схожі новини