20 вересня у Луцьку представники «Інтерньюз-Україна» організували «Європейське кафе» - спілкування за кавою з Денисом Казанським, відомим блогером та журналістом. Денис розповів про соціальні мережі, як можна залучити читачів на ресурс та поділився з усіма охочими власним досвідом.
Зустріч відбулась у DJ Café Ring, (City park), що на проспекті Волі.
У неформальній атмосфері гість поділився секретами того, як за допомогою соціальних мереж та you-tube каналу поширювати інформацію і доносити свою думку. На його переконання, головне – це якісний контент, який близький кожному. Інша важлива річ – опинитись у певний час у важливому місці і розпочати онлайн трансляцію, яку можуть переглянути навіть тисячі людей.
На основі конкретних прикладів спікер довів, наскільки важливими є джерела інформації, а також відеоконтент, який сприймається краще і є достунішим та простішим.
Потому відповів на всі запитання від присутніх, яких зібралось понад п’ятдесят.
Напередодні, Денис Казанський взяв участь у записі передачі «Схід і Захід разом», переглянути яку можна буде в ефірі каналу «Нова Волинь» 27 вересня о 16.30.
Відгуки про зустріч.
Христина Назар, кураторка проектів соціальної програми «Ми свідомі»:
«З кожним роком Інтернет, соціальні мережі та блоги стають популярнішими, стереотипи змінюються, і це дуже добре. Адже активність людей зростає, кожен прагне висловити свою думку та може самостійно робити вибір. Денис Казанський ще раз нагадав, що суспільство свідомо бере курс на розвиток і прогрес щодо свободи вибору, і цей вибір починається з кожного».
Мая Голуб, регіональна представниця Інституту масової інформації в області:
«Вважаю, що зустрічі з відомими журналістами у Луцьку мають відбуватись частіше. Денис Казанський розповів, як правильно вести сторінки в соціальних мережах, як збільшити відвідуваність та стати популярнішим. А це – дуже важливо в роботі журналіста. Соцмережі показують, хто є хто, видно лідерів думок. Сподобалось, що можна було поставити будь-які питання Денису і на всі отримати відповіді».
Оксана Лойко, помічниця народного депутата:
«Постійно читаю публікації Дениса Казанського. У нього інформація не лише актуальна, а й така, якій можна довіряти. Зустріч і «жива» розмова вкотре підтвердили важливість та ефективність використання тих механізмів у соцмережах, які поки мало популярні в Україні, адже ми лише починаємо підхоплювати світову тенденцію з ведення відеоблогів, яка є провідною платформою інтернету. Тому його поради, як зробити відеоблог по-справжньому успішним, були корисними. Тож надалі частіше використовуватиму позитивний досвід спікера щодо просування інформації в соцмережах у своїй роботі».
Довідково.
Денис Казанський прославився як блогер, коли почав писати на платформі ЖЖ під ніком frankensstein. У мережі його впізнавали під портретом-аватаром головного героя фільму жахів "П'ятниця, 13-те", Джейсона. Мішенню Дениса стала Партія регіонів та політика "по-донецьки".
Пізніше Денис Казанський працював журналістом інтернет-видання "Острів", а також був відомим громадським активістом. У листопаді 2014 року, вже після перемоги Майдану, Денис став одним з молодих блогерів, яких запросили працювати в Службі безпеки України. Зараз Казанський продовжує журналістську діяльність у виданні "Український тиждень".
Це третя зустріч ініціативи «Європейське кафе», що передбачає серію зустрічей для молоді з успішними українцями. Ми спілкуватимемось про те, як створювати власні проекти, робити їх успішними та змінювати світ довкола. Зустрічі «Європейського кафе» організовує громадська організація «Інтерньюз Україна» в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні».
Міжнародний проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії» спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян України. Заходи проекту сприяють застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді тощо. Проект популяризує цінності етичної та чесної журналістики, висвітлення новин на основі фактів, незалежність редакційної політики засобів масової інформації, та свободу вираження думок, зокрема в Інтернеті.