Про проект

#БудьПершим - поділись своєю історією дня!

Адже «Перший канал соціальних новин» - унікальний проект, який дає можливість КОЖНОМУ зареєстрованому користувачу творити картину дня на власний розсуд, спираючись на особисті інтереси та зацікавлення.

Додаючи свій контент, як текстові дописи, так і прямі посилання на інші сайти, його можна обговорювати з іншими користувачами, голосувати за нього, обмінюватися інформацією.

«Перший» - додаткова безплатна платформа для вже існуючих інтернет-видань, журналістів, фотографів, відеоператорів, блогерів, прес-секретарів, маркетологів та pr-спеціалістів, поширення матеріалів яких вітаються на нашому сайті!

Про те, як додавати матеріали на Pershyj.com, дивіться тут.

Кожен зареєстрований користувач «Першого» може проголосувати за вподобану чи невподобану ним новину, додавши або, навпаки, віднявши, рейтинг публікації.

«Перший» також створює рейтинги різноманітних підприємств, організацій, закладів, відомих особистостей, враховуючи відгуки зареєстрованих користувачів. Це певною мірою виконує соціальну функцію, оскільки вказує, наскільки якісними є послуги, товари того чи іншого підприємства, впливовою думка та діяльність людини.

 

Рейтинги

У цьому розділі ви знайдете відображення смаків та вподобань користувачів сайту «Перший».

Редакція щотижня визначатиме тематику нового рейтингу та пропонуватиме його учасників, додаватиме короткий опис про кожного з них. Далі – справа за вами!

Якщо ваша організація, заклад чи ви самі хочете бути першими на «Першому» вам необхідно:

  • голосувати за себе чи свою організацію;
  • додавати публікації в розділ «Корпоративні блоги».

 

Як перемогти у рейтингу «Першого»?

На позицію в рейтингу на сайті соціальних новин «Перший» можуть впливати відвідувачі платформи та учасники рейтингу.

Кожне нове унікальне вподобання від користувача та новий допис в розділі «Корпоративні блоги» підвищуватиме вашу позицію у рейтингу.

Якщо вам здається, що рейтинг неповний чи опис організації, закладу, людини у ньому потрібно доповнити, пишіть на нашу редакційну адресу [email protected] або на сторінку у Facebook.

 

#БудьПершим у рейтингу, формуй ТОП найактивніших блогерів Луцька!

Рейтинг користувачів. Кожен відвідувач сайту може додавати власні матеріали на нашу платформу. Для цього потрібно зареєструватися та додати посилання чи написати власний текст, перед цим натиснувши кнопку «Додати новину».

Якщо ви будете активно додавати публікації на наш сайт, ваш особистий рейтинг зростатиме з кожним доданим матеріалом.

Крім того, будь-який користувач сайту може проголосувати за іншого відвідувача «Першого», впливаючи на його рейтинг.

 

Корпоративні блоги

Ви працюєте у прес-службі і вже втомилися платити шалені гроші за кожну новину про свою компанію у ЗМІ? Ви маєте власний бізнес, але ваш рекламний бюджет обмежений? Вам є що сказати іншим з приводу важливих подій міста Луцька, Волині чи України?

Тоді #БудьтеПершими блогерами!

Корпоративні блоги ми створили спеціально для того, щоб учасники рейтингу та інші користувачі сайту мали власний розділ на «Першому». Діліться новинами своєї компанії, пишіть про акції та переваги власних послуг та продукції. Додаючи нові публікації, ви підвищуєте свій рейтинг, крім того, що поширюєте потрібну вам інформацію.

Хочете дізнатися, як стати учасником рейтингу, тоді пишіть нам на редакційну електронну адресу [email protected] або на сторінку у Facebook.

 


Ознайомитися з Правилами користування сайтом 

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах: