Правила користування

Загальні правила користування сайтом

Ці правила зобов’язані виконувати користувачі мережі інтернет, які перейшли за адресою https://pershyj.com і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу. 

1. КОМЕНТУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ

1.1. Коментувати публікації, розміщені на сайті «Перший канал соціальних новин», має право кожен користувач. 

1.2. У коментарях заборонено:

- ображати людей;
- вживати нецензурні слова;
- висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш;
- розміщувати рекламу і антирекламу (в т. ч. політичну, чорний піар);
- порушувати закони України.

1.3. Коментарі користувачів, де допущені порушення цих правил, адміністрація видалятиме.

1.4. Користувач, який вказав у коментарі своє реальні ім’я та прізвище, має право скаржитися на коментарі інших користувачів, які стосуються його особи, а також вимагати від редакції пояснення щодо видалення його коментарів. 

1.5. Редакція «Першого каналу соціальних новин» залишає за собою право змінювати вказане ім’я користувача, а також взагалі видаляти його коментар, якщо у тексті є ознаки того, що користувач підписався іменем і прізвищем іншої реальної людини. Така норма необхідна, аби уникнути зловживань.

1.6. Редакція видання «Перший канал соціальних новин» залишає за собою право повідомляти читачам про факти маніпулювання у коментарях – такі як написання коментарів одним користувачем під різними ніками. 

1.7. Редакція видання «Перший канал соціальних новин» не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації у коментарях несе користувач, який її оприлюднив. 

1.8. Залишати коментарі на сайті користувач може лише після реєстрації на сайті.

Основні режими коментування:

А) коментування без премодерації (написаний користувачем коментар одразу з’являється під публікацією),
Б) без можливості коментування.  

Останній режим встановлюються редакцією для публікацій з особливо високою ймовірністю порушення правил коментування.

2. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ ВИДАННЯ «ПЕРШИЙ КАНАЛ СОЦІАЛЬНИХ НОВИН»:

2.1. Власником інформації, яка розміщена на сайті https://pershyj.com, є редакція цього видання, а також автори публікацій (якщо в тексті не йдеться про інше).

2.2. Інформацію, розміщену на сайті «Перший канал соціальних новин» (окрім тієї, про яку йдеться у пункті 2.3), можна використовувати безплатно, тільки якщо дотримані такі умови: 

- безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, не нижче другого абзацу є текст та пряме безпосереднє та відкрите для пошукових систем гіперпосилання на відповідний матеріал, взятий з сайту  https://pershyj.com;

- якщо матеріал використовується у друкованому виданні – обов’язкова вказівка і назви «Перший канал соціальних новин», й адреси (https://pershyj.com);

- якщо інформація з «Першого» використовується на радіо і телебаченні – обов’язкове усне посилання на сайт з вказівкою назви: «Перший канал соціальних новин»

2.3. Заборона на використання матеріалів, розміщених на «Першому каналі соціальних новин». 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про інформаційні агентства» право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація що публікується на сайті https://pershyj.com, є власністю редакції.    

Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікація і републікація, передрук чи інше поширення інформації у засобах масової інформації забороняється без попередньої письмової згоди редакції, якщо публікація містить застереження: 

«Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Першого» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством».

Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших засобів масової інформації (окрім соціальних медіа).

Категорично забороняється передрук матеріалів, в яких вказано, що ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНИЙ.

2.4 Якщо текст на https://pershyj.com підписаний, при передруці обов’язково має бути вказане ім’я і прізвище автора. 

3. РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМНИХ ПУБЛІКАЦІЙ НА «Першому каналі соціальних новин»:

Новини з позначкою «Р», «*» «#Реклама», «Політична реклама» «На правах реклами» публікуються на правах реклами.

Повністю ознайомитися із «Правилами користування» та умовами розміщення «Реклами» можна у відповідних розділах на сайті.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ ДЛЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

Видання «Перший канал соціальних новини»  створене для усіх користувачів інтернету. Це в першу чергу доступний та зручний інструмент для поширення актуальної та достовірної інформації про те, що цікавить інтернет-користувачів сьогодні.  Повідомити про це може кожен користувач, зареєстрований на сайті «Перший канал соціальних новин», натиснувши на головній сторінці сайту на кнопку «Написати новину» або «Додати посилання»

Перед тим, як пропонувати свої матеріали, ознайомтесь, будь ласка, з правилами користування сайтом для зареєстрованих корустувачів.

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. «Перший канал соціальних новин»  створений для розміщення на платформі https://pershyj.com зареєстрованими користувачами інформації, зміст якої не суперечить «Загальним правилам користування сайтом». 

1.2.Пропонувати інформацію має право кожен користувач (відвідувач) сайту за допомогою кнопки «Написати новину» чи «Додати посилання».

1.2.1 Користувачі жодним чином не обмежені у тематиці чи форматах запропонованої інформації.

1.3. У запропонованій інформації заборонено:
- ображати людей;
- вживати лайливі слова;
- розміщувати рекламу і антирекламу (в т. ч. політичну, чорний піар);
- порушувати закони України.

Також заборонено пропонувати:
- інформацію рекламного характеру, не погоджену з виданням; щоб розмістити рекламну інформацію, телефонуйте +38 095 50 29 987;
- інформацію, яка порушує закони України і норми моралі;
- інформацію, яка не є власною, але при цьому не містить гіперпосилання на джерело, звідки вона взята.

1.4. Запропоновану інформацію користувачів, де допущені порушення цих правил, адміністрація сайту не публікуватиме.

1.5. Редакція має право не публікувати запропоновану інформацію користувачів без пояснень.

1.6. Користувач має право скаржитися на запропоновану інформацію інших користувачів, яка стосуються його особи, а також розмістити власну інформацію згідно із чинним законодавством.

1.7. Для того, щоб розмістити свою інформацію, потрібно пройти реєстрацію на сайті: вказати своє справжнє ім’я та прізвище та контактну інформацію. Повідомлення від анонімів редакція не публікуватиме за жодних обставин.

1.8.Редакція «Першого» залишає за собою право повідомляти читачам про факти маніпулювання у запропонованій ними інформації.

1.9. Редакція «Першого» не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами на сайті. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації несе користувач, який запропонував інформацію. 

2. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ «ПЕРШИЙ КАНАЛ СОЦІАЛЬНИХ НОВИН»

2.1. Власником інформації, яка розміщена на сайті https://pershyj.com, є редакція, а також автори публікацій (якщо в тексті не йдеться про інше).

2.2. Інформацію, розміщену на сайті https://pershyj.com(окрім тієї, про яку йдеться у пункті 2.3), можна використовувати безплатно, тільки якщо дотримані такі умови: 

- безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, не нижче другого абзацу є текст та пряме безпосереднє та відкрите для пошукових систем гіперпосилання на відповідний матеріал, взятий з https://pershyj.com;

- якщо матеріал використовується у друкованому виданні – обов’язкова вказівка і назви сайту платформи, наприклад, «Перший канал соціальних новин», і адреси сайту (наприклад, https://pershyj.com);

- якщо інформація з сайту https://pershyj.com, використовується на радіо і телебаченні – обов’язкове усне посилання на сайт з вказівкою назви, наприклад, «Перший канал соціальних новин»;

2.3. Забороняється використовувати матеріали, розміщені на сайті https://pershyj.com,  які місять підпис: 

Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікація і републікація, передрук, чи інше поширення інформації у засобах масової інформації забороняється без попередньої письмової згоди редакції, якщо публікація містить застереження: 

«Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Перший», заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством».

Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших засобів масової інформації (окрім соціальних медіа).

2.4 Якщо текст на сайті https://pershyj.com підписаний, при передруці обов’язково має бути вказане ім’я та прізвище автора.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах: