Десантники «мінуснули» понад 30 окупантів за один бій. ВІДЕО

Понад 30 окупантів та кілька одиниць руснявої техніки знищили за один бій десантники 71-ї бригади при відбитті масованого штурму ворога.

Відео опубілкувало Відділення комунікацій 71 окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України.

Незважаючи на кількість ворожих сил Сем, Макар і їхні побратими вкотре довели, що техніка, набита окупантами горіла, горить та буде горіти, поки вони не підуть геть з нашої землі.

«Чому Україна не може програти? Бо замість того щоб патякати що "фсьо ідьот по плану", ми цілодобово мінусуємо ворожу техніку і піхоту.

Чому варто приєднатися до ДШВ? У вас буде VIP-квиток на полювання за орками, вибуховий адреналін і можливість особисто прискорити перемогу», – йдеться у дописі. 


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині вручили державні нагороди рідним загиблих Героїв. ФОТО