Допомогли комп'ютерні ігри. Історія пілотеси бойового дрона «Вампір»

Пілотеса бойового дрона «Вампір» із позивним «Gorza» 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади впевнено тримає контроль навіть у найекстремальніших умовах.

Про це пише відділення комунікацій 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади ДШВ ЗС України.

Свій шлях почала із захоплення комп'ютерними іграми, завдяки яким змогла перейти до практичних занять, а згодом і до бойових вильотів.

Найскладнішими елементами керування є зліт і посадка, але досвід і витримка дозволяють долати ці виклики, – каже героїня.

Найважче виконувати завдання під радіоелектронним подавленням ворога. Проте, завдяки стабільному звʼязку, дрон доставляє необхідні боєприпаси побратимам і завдає точного удару по окупантах.

«Gorza» є однією із десятків тисяч жінок-військовослужбовиць, які стали на захист України й щоденною відважною та професійною бойовою роботою максимально ефективно захищають Україну від російського ворога, зокрема роботою із БпЛА.

Її поради для новачків – вивчайте техніку, практикуйте польоти, аналізуйте ворога. Головне – позитивний результат і внесок у спільну перемогу.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Я знав, що війна буде надовго». Історія захисника з позивним «Смичок»
Наступна новина «Міг би жити й жити», – мама загиблого на війні молодого захисника