Депутатка Луцької міської ради Алла Жупанюк на 11 день після вручення підозри її регіональному шефу Вітіву заявила, що «якщо це реально гнійник, то його треба вирізати або лікувати» і пообіцяла, що скоро буде заява партії.
Про це вона написала у Фейсбуці
«Маю шок, страшенний біль, чекаю на результати судових рішень по даній справі. Мене ніхто не викликав не допитував. Уся інформація із джерел НАБУ І ВАКС. Ви ж розумієте , що коли уся верхівка партії воює, то немає можливості швидко усе проаналізувати та розібратися. Не маю бажання вивертати свої внутрішні почуття назовні. Але прошу усіх притомних- не істеріть, не звинувачуйте усіх і все ... На білому добре видно плями. Якщо це реально гнійник, то його треба вирізати або лікувати. Скоро буде заява партії» - написала Алла Жупанюк.
Також депутатка заявила, що їй не соромно бути у ВО «Свобода», і навела список однопартійців, які воюють чи й загинули.
«Я не маю права зрадити тих, хто більше ніж ж вартий моєї поваги. Біле від плям важко вберегти...» - виправдовується Жупанюк.
Цікаво, що на «плівках Вітіва» є згадка і про саму Аллу Жупанюк. Про це заявляв раніше прокурор САП
В одній з розмов, де Вітів обговорював з Федіком розподіл грошей, є такий фрагмент:
Вітів: В кінці тим повіддавав?
Федік: Ніє
Вітів: А ще Пшибельському і Аллі? (мається на увазі Жупанюк – уточнює прокурор САП)
Федік: Не бачив.
Вітів: А тим двом, да?
Федік: Подякували та й все.