Історія захисника, який після втрати ноги, працює на волинському підприємстві

З початку повномасштабного вторгнення Руслан Якоб служив у зоні бойових дій. Там, під час одного з бойових завдань, чоловік отримав поранення, яке призвело до ампутації ноги. Родом він із Запоріжжя. Працював плавильником металу на тамтешньому АТ «МОТОР СІЧ». Після реабілітації переїхав на Волинь – зараз живе на Горохівщині.

Його історію розказали на сторінці Волинського обласного центру зайнятості.

Втрата ноги змінила його життя, але не зламала дух. Це надзвичайно позитивна молода людина, що продовжує повноцінно жити з великим бажанням працювати і навчатись, – розповідають фахівці Горохівське управління Луцької філії Волинського ОЦЗ, які допомагали чоловіку знайти роботу.

У травні цього року він влаштувався на одне з місцевих підприємств лаборантом спектрального аналізу. Керівництво не лише забезпечило ветерана роботою, а й подбало про комфорт робочого місця.

Провівши аналіз потреб, закупили необхідні меблі, встановили пандуси, облаштували зону відпочинку, максимально адаптували робоче місце для нового члена колективу. Роботодавець своєю чергою скористався компенсаційною програмою від служби зайнятості, завдяки якій всі витрати на облаштування робочого місця йому повернули.

Детальніше про таку можливість тут: https://www.dcz.gov.ua/employer.

Загалом, повідомляють, з початку 2024 року, 65 волинських роботодавців скористалися компенсацією фактичних витрат за облаштування 69-ти робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Українці зможуть підписати контракт із ЗСУ в застосунку «Резерв+»
Наступна новина «Шлях ветерана»: презентували універсальний довідник для звільнених зі служби