Мріє після перемоги одружитись. Історія 21-річного захисника з Волині

Дмитрові Яковуку – 21 рік. Народився та виріс у селі Заболоття, поблизу білоруського кордону. У 18 років обрав службу в прикордонних військах. Початок повномасштабного вторгнення для бійця розпочався на волинській заставі.

Після служби на передовій отримав поранення, нині проходить реабілітацію на Волині та розповів Суспільному про свій військовий шлях.

З його слів, після початку повномасштабного вторгнення побільшало нарядів, почали копати, ставити укріпрайони, не спали ночами.

Нелегальні мігранти проходили в нас, ми їх виявляли, затримували. Вони розказували, що їх білоруські прикордонники направляли сюди, – говорить чоловік.

У січні цього року Дмитро перевівся служити в прикордонну комендатуру швидкого реагування, навчався у Великій Британії. Після місяця навчань поїхав на Мар’їнський напрямок.

Прикордонник на війні не охороняє кордон, а захищає його. Я був гранатометником. Ми заступали на позиції, і в нас постійно були штурми. Ми їх старались відбивати, на нас і танк їхав, – каже захисник.

Дві контузії та перше поранення Дмитро отримав у Донецькій області в березні цього року.

Щось прилетіло мені, я не знаю що і в голову попало. Я гранату хотів кинути, добре що чеку з гранати не вийняв, бо якби дістав, то багато положив би своїх. Мене як вдарило ззаду, я просто зі сходів скотився з гранатою в руках, – розповідає прикордонник.

Після лікування та реабілітації Дмитро повернувся на фронт — на Харківський напрямок. 21 серпня під час штурму отримав осколкове поранення в руку. Після лікування, каже, повернеться у стрій. А після перемоги планує одружитися із коханою та продовжити службу.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина З днем народження вітали доньку зниклого на війні волинянина
Наступна новина У Ковелі відбувся перший турнір з петанку для ветеранів війни