Назвали найбільш інстаграмні місця Луцька

Джерело фото: Marie Claire

Редакторка ELLE.ua Світлана Кравченко склала перелік місць у Луцьку, де можна зробити найбільш вдалі фото для Інстаграму.

Про це пише ELLE.ua.

ЗАМОК ЛЮБАРТА

Саме він зображений на 200-гривневій купюрі. Один із найбільших, найдавніших і найкраще збережених замків України, який потрапив до сімки чудес. За всю історію жодного разу не був узятий силою, що є особливим приводом для гордості лучан, які вірять, що місто оберігає любов, а стіни величної споруди лікують.

БУДИНОК СКУЛЬПТОРА МИКОЛИ ГОЛОВАНЯ

Понад 30 років місцевий скульптор-архітектор Микола Головань оздоблює свою домівку новими «химерами». Хоча сам він цього слова не любить і називає творіння «сімейним вернісажем»: на фронтоні будинку розміщено барельєф із зображенням усіх членів родини. Споруду також прикрашають купідони, тварини, колони, чаші. Усього – понад 500 скульптур, у яких поєдналися готичні й романтичні елементи. Господар не бере плати за відвідини садиби, охоче спілкується з гостями, а якщо пощастить – може ще й завести всередину будинку.

ЛЮТЕРАНСЬКА КІРХА

Неоготична споруда з найвищим шпилем у 24 метри однозначно приверне увагу будь-якого туриста. Її збудували на початку ХХ століття як головний храм волинських лютеран. У радянські часи використовувалася як архів, а нині там порядкують баптисти. Однак гості міста завжди поспішають сюди як до визначної архітектурної пам’ятки. Гуляти біля кірхи найкраще пізно ввечері. Тоді містично сяє годинник на вежі, а лампи освітлюють хрест на центральному шпилі.

НАЙДОВШИЙ БУДИНОК У СВІТІ

Велетень, який будувався 11 років, нагадує бджолині комірки та об’єднує 40 багатоповерхівок, 120 під’їздів та майже 3 тисячі квартир! Він простягнувся на 3 км та займає 4 зупинки громадського транспорту. Лучани називають його Великою китайською стіною й подейкують, що нові мешканці довго блукають у пошуках свого під’їзду. Словом, на це точно треба подивитися.

МУЗЕЙ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦСТВА КОРСАКІВ

У музеї зібрані найкращі твори понад 100 українських митців ХХ-ХХІ століть. Загалом – 800 арт-об’єктів.

Комплекс створений на базі колишнього заводу і займає площу 5 тисяч квадратних метрів. Тому тут без проблем помістилися постійна та змінні експозиції, художньо-меморіальний музей Миколи Кумановського, «Робологікум», арт-кафе, зали для лекторіїв та інші тематичні кімнати. За натхненням, свіжими враженнями і яскравими фото – вам сюди. Ціна – 30 гривень, для студентів – 15 гривень.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волиняни продовжують хизуватися кошиками, повними грибів. ФОТО
Наступна новина Після дощів в Україні почнуться заморозки
Схожі новини