Щит Волині: як мобільні групи Нацгвардії нищать ворожі дрони. ВІДЕО

Мобільні вогневі групи волинського підрозділу Національної гвардії України стали надійним щитом у боротьбі з повітряними загрозами, зокрема безпілотними літальними апаратами росіян. Ними ворог намагається атакувати критичну інфраструктуру наших міст. Гвардійці розповідають, що їхній день починається з перевірки техніки та озброєння. Оскільки будь-яка повітряна тривога стає – це своєрідний виклик для них. Коли надходить повідомлення про наближення безпілотника, вогнева група готова застосувати озброєння для знищення цілі.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Військової частини 1141 Національної гвардії України м. Луцьк.

«Ми чергуємо цілодобово, іноді буває кілька виїздів на день, іноді – тиша. Але завжди тримаємося напоготові. Наша мета – не дати їм досягти цілей. Дрони ми часто бачимо першими, а чуємо вже в останній момент. Треба діяти швидко, час на ухвалення рішення вимірюється секундами», – ділиться своїм досвідом командир однієї із мобільних груп на псевдо Альварес.

Робота, мобільно вогневої групи – це не лише постійне перебування в напрузі, але й уміння адаптуватися до будь-яких ситуацій. Особливо складно в темну пору доби. Тому противник використовує саме цей час для атак. Для відбиття необхідний високий професіоналізм та оперативність.

«Ключовими проблемами є обмежена видимість та ризик для мирного населення. Мені підсвічують дрони прожектором, але часу дуже мало. Ти розумієш, що від твого рішення залежить багато чого. Можна припуститися помилки, а ціна - чиєсь життя. Тому завжди працюємо зосереджено і максимально обережно», - розповідає кулеметник на псевдо Лучеськ.

Завдяки постійним тренуванням, мобільні вогневі групи волинського підрозділу нацгвардії здатні швидко реагувати на виклики під час повітряної небезпеки. Підготовка та злагоджені дії – це не лише гарантія захисту критичної інфраструктури, а й важливий фактор обороноздатності України в цілому.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Якщо людина без зброї, то яка різниця 20 їй чи 30? – Зеленський про зниження мобілізаційного віку
Наступна новина Його розрахунок — наймолодший у самохідному дивізіоні: історія 22-річного командира гаубиці «Стама»