«Це не фільм, на війні є лише один дубль»: як працюють розвідники 100-ї бригади ТРО Волині

Бійці розвідувального взводу 100 бригади тероборони Волині із позивними "Інженер", "Шафа" і "Петрик" розповіли про специфіку роботи взводу в умовах бойових дій.

Розповідь бійців опублікували на сторінці Регіонального управління сил тероборони "Захід", передає Суспільне

Головний сержант "Інженер"

Боєць з Волині із позивним "Інженер" батько двох синів. Чоловік каже: пішов у військо заради них. З його слів, розвідники цілодобово працюють з інформацією, щоб наперед знати усі можливі дії і тактику армії РФ і мати можливість зупинити їх.

"Роботи багато. Якщо дивишся у фільмах про розвідку, то це захоплююче, але те, що відбувається насправді — зовсім інші речі. Це не фільм, на війні є лише один дубль і якщо не виконаєш завдання, то це матиме катастрофічні наслідки", — говорить "Інженер".

Командир відділення БпЛА "Шафа"

Волинянин пішов на війну добровольцем. "Шафа" каже: в цивільному житті був менеджером зі збуту харчових продуктів, але на війні захопився аеророзвідкою. Додає: після перемоги хоче лишитися у ЗСУ.

"Спочатку я був простим солдатом, але зараз виконую обов'язки командира відділення. Я десь, певно, всередині відчував, що аеророзвідка — це моє", — додає військовий.

Головний сержант взводу розвідки "Петрик"

На Волині "Петрик" має власну будівельну фірму, але у перші дні повномасштабного вторгнення пішов у військкомат. Спершу чоловіку відмовили через відсутність військового досвіду.

"Завдяки наполегливості, я таки потрапив у військо. Служу заради доньки, яка чекає мене з війни. Зараз бачу себе лише у розвідці. Майбутнє за аеророзвідкою, бо це найдієвіший метод збору інформації", — вважає волинянин.

Що відомо про участь ТРО Волині в боях на сході

У квітні 2023 бійців 100-ї бригади ТРО Волині передислокували для виконання бойових завдань на сході. Українсько-білоруський кордон нині під охороною інших бригад.

Після передислокації волиняни брали участь у боях на Бахмутському, Куп’янському та Лиманському напрямках.

З весни військові бригади неодноразово звітували про успіхи на передовій і знищення російського озброєння, техніки та особового складу. У червні бригада відзначила на передовій п'яту річницю від дня створення.

У вересні 2023-го тероборонівці з допомогою дрона знищили бліндаж російських військових. У знищеному бліндажі був особовий склад однієї з бригад РФ. У жовтні 2023-го тероборонівці знищили танк військ РФ.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку небайдужі громадяни допомогли правоохоронцям затримати групу збувачів психотропів
Наступна новина Відійшла у вічність заслужена працівниця культури з Волині