У Луцьку затримали водія, який намагався втекти після аварії.
ДТП сталася ввечері 17 січня на перехресті вулиць Івана Франка та Яровиці. Водій, керуючи автомобілем «Alfa Romeo», допустив зіткнення з «Volkswagen Sharan», покинув місце зіткнення, вийшов з автомобіля та втік у невідомому напрямку, – пише прес-служба патрульної поліції Волині.
Патрульні обстежили прилеглу територію та знайшли винуватця ДТП, на якого вказав свідок. Водій Alfa Romeo перебував з явними ознаками алкогольного сп'яніння.
Водій від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння у встановленому Законом порядку відмовився.
Відносно правопорушника патрульні склали адмінматеріали за керування транспортним засобом, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, порушення правил дорожнього руху, залишення місця дорожньо-транспортної пригоди. Також на нього склали постанову за ч.2 ст.126 КУпАП, так як водій не мав права керування таким транспортним засобом.
Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!