У Луцьку зносять приміщення, де була профспілкова бібліотека

Тут була профспілкова бібліотека

У Луцьку на проспекті Молоді, 4, зносять стіни приміщення, де була обласна профспілкова бібліотека. 

Про це повідомляє Суспільне.

Бібліотекарка, яка не назвалася, розповіла, що частину будівлі  продали за 4,5 мільйона гривень у травні цього року.

Нині, згідно із паспортом об’єкта, відбувається реконструкція вбудовано-прибудованої бібліотеки. Робітники, які розбирають стіни, кажуть: «Має бути офісний центр».

Мешканка мікрорайону Ірина Лівончук каже: «Дуже потрібна бібліотека, я туди сама часто ходжу, там є нові книги. І взагалі для цього мікрорайону. Я не знаю, чого і хто її хоче викупити».

Директор бібліотеки Михайло Мазалевський керує книгозбірнею дистанційно. Він  працює і постійно перебуває у Києві, телефоном розповів: не було грошей на утримання  бібліотеки, тому частину площі, яка була під орендою, це близько 770 метрів квадратних, продали. Каже, рішення про це прийняла президія профспілок.

«Площа, зазначена в  паспорті, – 778 метрів квадратних – нам не належать. Я не можу відповісти, що там відбувається, бо це не мій паспорт. Звертайтеся до власника приміщення. Я відповідаю за ту частину, яка належить Федерації профспілок», – сказав Михайло Мазалевський.

Власником проданих площ є товариство із обмеженою відповідальністю «Праймсервіс-Плюс», розповів депутат Луцької міської ради Сергій Була. Каже, він представляє фірму.

«Я не є власником. Це мої друзі. Назва приміщення – бібліотека і коли відбувається реконструкція, відбувається реконструкція бібліотеки», – сказав Була.

«Але після цього там не буде бібліотеки?» – запитали журналісти.

«У частині приміщення буде, у частині – ні», – відповів депутат.

«А що буде?»

«Це питання комерційне, і журналістам розповідати ці речі не хотілось би».

«Можете надати контакти власника?»

«Ні, не думаю, що вони захочуть із вами спілкуватися».

Кілька кімнат, що лишили для бібліотеки, загальною площею близько 330 метрів квадратних, відремонтували. Нині працівники розставляють книги. Про гроші від продажу бібліотечних площ директор закладу Михайло Мазалевський телефоном розповів таке: «Ці кошти використовуються за призначенням. Вони знаходяться на рахунку бібліотеки.Суму сказати вам не можу, бо це є комерційна інформація».

 Бібліотеку побудували за гроші членів профспілки ще за Радянського Союзу. Приміщення було у власності Федерації профспілок України.

Фірма ТзОВ «Праймсервіс Плюс» існує сім місяців, йдеться на сервісі «You Control». Уповноважена особа ТзОВ «Праймсервіс Плюс» Олег Корець на запитання, що буде на місці бібілотеки, телефоном відповів: «Я зараз за кордоном, мені дорого говорити, наберіть за тиждень».

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Референдуму щодо продажу землі цього року не буде, – «Слуга народу»
Наступна новина Луцькій міській лікарні купили рентгенологічний комплекс, аналогів якому немає на Волині
Схожі новини