У Торчині будують сучасний спортивний комплекс. Що у ньому буде. Скільки потрібно грошей

У Торчині зводять сучасний спортивний комплекс площею понад 2 тисячі квадратних метрів. На будівництво уже витратили 5 мільйонів гривень. Здати об'єкт в експлуатацію планують до кінця цього року.

Як триває будівництво, оглянули народний депутат Вячеслав Рубльов, голова Луцької районної ради Олександр Омельчук та його радник Юрій Ройко.

«Ми спільно активно працювали над тим, аби цей проєкт був включений до списку об’єктів, які фінансує Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР). Аби спортивна споруда запрацювала, передбачено 18 млн грн. 5 млн грн уже використали. У планах голови громади Юрія Кревського зробити цей об’єкт самоокупним. Переконаний, що Торчинська громада рухається в правильному напрямку та стане тією, на яку будуть рівнятися. Разом з командою ми будемо допомагати у цьому», – сказав Вячеслав Рубльов.

За словами Торчинського селищного голови Юрія Кревського, загалом будівництво спорткомплексу обійдеться орієнтовно у 30 мільйонів гривень.

«Є рішення ДФРР про виділення 18 мільйонів гривень, ми очікуємо на ці гроші. Розуміємо, що кошторис буде в районі 30 мільйонів гривень, ще 5-6 мільйонів нам не вистачатиме, але маю надію, що підключиться обласна влада, і до кінця цього року ми здамо об’єкт», – наголосив очільник громади.  

Так, сучасний спорткомлекс у Торчині матиме великий зал, в якому буде можливість проводити змагання будь-якого рівня, трибуни для вболівальників. Також будуть зали для різних секцій: гімнастики, боротьби тощо. Спорткомплекс обладнаний необхідними санітарно-гігієнічними приміщеннями, роздягальнями.

«Ми не будували його виключно для потреб нашої громади, Торчин неподалік від Луцька, тому цілком реально, що цей об’єкт зароблятиме кошти від здачі в оренду. Менеджмент цього залу – окреме питання, ми залучатимемо фахівців, які будуть розвивати об’єкт, надавати послуги з лікувальної фізкультури не лише дітям, а й дорослим», – поділився планами Юрій Кревський.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук зауважив, що за вже використаних 5 мільйонів гривень вдалося збудувати стіни – «коробку» великого спортивного об’єкту, тоді як, наприклад, у Рожищі лише ремонт приміщення у 200 квадратних метрів обійшовся Світовому банку у 6 мільйонів гривень.

Як виник задум звести спортивний комплекс та як починалося будівництво – читати тут.


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині жінка палила траву – і знепритомніла від диму
Наступна новина Китайська вакцина від ковіду пройшла лабораторний контроль. Щеплення нею почнуть робити 13 квітня
Схожі новини