У січні 2018 року волиняни спрямували на потреби армії майже 18 мільйонів гривень військового збору.
У перший місяць 2018 року з доходів волинян до держбюджету сплачено 17,8 мільйона гривень військового збору. Це на 42,3 відсотка більше проти січня 2017 року.
«Саме легальна оплата праці у розмірах, які гарантує держава, дозволяє щомісяця мобілізувати до бюджету вагомі суми військового збору.
Відтак, завдяки соціально відповідальним працедавцям фінансуються питання, пов’язані з виконанням завдань на сході країни. Тож, кожен, хто отримує легальні доходи, з яких сплачуються податки, щомісяця робить свій посильний, але надзвичайно важливий внесок в обороноздатність держави», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.
Керівник волинських фіскалів підкреслила, що переважна більшість волинських працедавців дотримуються гарантій в оплаті праці, відповідно сумлінно сплачують так звані зарплатні податки.
«Лише у січні фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області спілкувалися з 934 суб’єктами господарювання, які у 2017 році виплачували зарплату менше мінімального розміру, гарантованого державою. Переважна більшість із них- 897, дослухалися до наших аргументів та підвищили оплату праці. Відповідно, бюджет отримає додаткові суми ПДФО та військового збору», - розповіла Світлана Савчук.
В Головному управлінні ДФС у Волинській області наголошують: працедавці, котрі ігнорують законодавчі вимоги у сфері оплати праці, позбавляють своїх найманих працівників соціальних гарантій, зокрема пенсійних нарахувань в майбутньому.
«Тому кожен працівник, незалежно від віку, повинен протидіяти спробам свого роботодавця здійснювати «тіньові» виплати. Мовчазна згода найманого працівника на отримання зарплати в «конверті» сьогодні в недалекому майбутньому матиме вкрай негативні наслідки. Просимо волинян погоджуватися лише на легальну роботу, яка гарантує соціальний захист за складних життєвих ситуацій, та гідну пенсію», - підсумувала Світлана Савчук.