Волинські прикордонники писали Радіодиктант разом зі студентами ВНУ. ВІДЕО

25 жовтня 12 прикордонників Волинського прикордонного загону разом зі студентами історичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки писали Радіодиктант національної єдності.

Також до написання диктанту долучили двоє викладачок вишу, повідомляє Суспільне

Як розповіла начальниця відділення Волинського прикордонного загону Оксана Бобік, перед написанням диктанту хвилювалася.

"Мій напрямок пов’язаний безпосередньо з вивченням укрмови, — каже прикордонниця. — Тому я хочу донести своєму особовому складу, як правильно корегувати, писати, виправляти. Текст був цікавим, з творами Забужко ще не стикалася, але зі слів слухачів була вражена".

Прикордонниця, а також студентка факультету історії, політології та нацбезпеки волинського вишу Христина Юзипчук, говорить: не надсилатиме на перевірку свій текст радіодиктанту.

"Хочу сама перевірити. Цікаво побачити свої помилки, перевірити свої знання і підтримати Україну, приєднатися до всіх разом", — додала жінка.

Студент волинського університету Марко Нетяга каже: вперше доєднався до написання радіодиктанту.

"Доволі складний був, але я думаю, що зробив мінімум помилок, — вважає студент. —Текст був емоційний. Можна було побачити по своєму тексту, що авторка писала його з душею і складувала туди не тільки свої сили, але й своє прагнення об’єднати країну".

18-річний Андрій Ковальчук після закінчення обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, уклав контракт із прикордонною службою. Каже, захотів разом з колегами взяти участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту.

"Враження — захоплюючі.Чекатиму перевірки тексту вдома", — зазначив прикордонник.

Текст для перевірки оприлюднять 28 жовтня об 11:00, йдеться на офіційному сайті "Українського радіо". Усі охочі можуть надіслати його паперовим листом за адресою: 01001 м.Київ, вул.Хрещатик, 26. Важливо, щоб на штемпелі була дата не пізніше ніж 27 жовтня.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Емоції зашкалювали». Волинянка чекала 29 місяців на повернення сина з російського полону
Наступна новина Кожна така атака для росіян закінчується втратами. Це просто фабрика смерті, – десантник «Імпульс»