Як привабити клієнта. 5 порад для торгово-розважальних центрів від луцького маркетолога

Луцький маркетолог Максим Нікітін розповів, як торгово-розважальним центрам розширити коло своїх відвідувачів та донести до них інформацію про різні акції.

5 важливих порад він оприлюднив на своїй сторінці у фейсбуці після того, як відвідав один із місцевих ТРЦ. У день відвідин у закладі була акція на всі розваги, але не було ажіотажу. Максим Нікітін зробив висновок, що люди просто не знали про акцію. 

Поради для торгово-розважальних центрів:

1) Сегментація клієнтів. У вас є різні напрямки: кінотеатр, боулінг, фудкорт і тд. На кожен з напрямків запускайте рекламу окремо і збирайте цих людей у списки.

Ідеально - організувати це все на своєму сайті. Але для того мало його просто адмініструвати. Повинна бути причина, чому людини захочуть ходити на сайт.

Як це зробити? Фейсбук піксель та інстументи від Гугл.

Потім тими списками можна гратися. Наприклад, людям, які приходили на боулінг, показувати більярд. Або, активним на дитячих атракціонах, рекламувати можливість святкування дня народження (ідеально, якщо це налаштувати за тиждень до ДН).

2) Амбасадори. Знайдіть людей, які за плюшки/гроші розкажуть про ваші події, розіграють білети, тощо.

Популярні люди - це добре. Але я б шукав тих, хто хоче бути популярним. Успіх його рекламного посту – це його успіх, його нові підписники.

Пост від людини не включиш в рекламу. Але його шанс стати вірусним кращий в порівнянні з публікацією на бізнес-сторінці. Так працюють алгоритми.

3) Месенджери. Кажуть, що вайбер найпопулярніший, Але я раджу телеграм. Створіть групу або канал з дозованими публікаціями про акції, події.

Публікувати раджу у суботу зранку, коли діти проснулися і питають батьків, як їх будуть сьогодні розважати. А тут рішення приходить на телефон.

4) ЗМІ. Є бюджет – платіть. Або домовляйтесь з фотографом, головним редактором, журналістом. Ходиш на наші фільми безкоштовно, але пиши про нас відгуки, роби анонси. Корупція)

5) Колектив. Попередьте людей, що прийде багато людей. Щоб вони встигли налаштувати свої посмішки)

Всі публікації відслідковуйте. Збирайте людей, які прочитали новину, а потім думайте, що показати в платній рекламі окремій аудиторії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Важливий контент, а не рейтинги. Луцький маркетолог розповів, як рекламуватись в інтернет-виданнях

Як просувати бізнес в інстаграмі. 7 порад від луцької блогерки


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Школа «ThinkGlobal» у Луцьку збирає під своїм дахом кращі центри розвитку дитини
Наступна новина Краще, ніж у проекті: як виглядають таунхауси в ЖК «Струмочок» після фарбування
Схожі новини