Як спілкуватися з ветеранами війни: пояснення від Мінсоцполітики

Підтримати, вислухати і, головне – спілкувати так же, як з іншими людьми. Саме так, на думку фахівців Міністерства соцполітики України, правильно взаємодіяти з українськими захисниками й захисницями. 

Про це написали на їх телеграм-сторінці.

Без стигматизації та ізоляції, адже кожен по-своєму переживає травматичний досвід. Щоб долати розширення в нашому суспільстві міфів про ветеранів та ветеранок, кожному варто послуговуватися простими правилами безбар’єрної комунікації, які спеціалісти наших Центрів життєстійкості розробили в межах ініціативи Безбар’єрності, – йдеться в повідомленні.

Зауважують, що для військовослужбовців і їхніх родин у Центрах життєстійкості є групи взаємопідтримки.

Практика доводить, що включення до спільноти побратимів і посестер, які мають схожий досвід, допомагає у відновленні, – пишуть.

Окрім того, кожен відвідувач Центру може долучатися до навчальних програм турботи про власне ментальне здоров’я і укріплення відносин у сім’ї. А також консультуватися з фахівцями – індивідуально чи спільно з рідними. Наразі, додають, в Україні працюють 162 такі Центри у 22 областях. Щодо Волині – то вони є:

  • Володимир-Волинська міська територіальна громада  – с. Заріччя, вул. Героїв Майдану, 2А.
  • Зимнівська сільська територіальна громада – с. Зимне, вул. Миру, буд. 1А.
  • Луцька міська територіальна громада  – м. Луцьк, вул. В. Винниченка, 67.
  • Нововолинська міська територіальна громада  – м. Нововолинськ, вул. Кауркова, буд. 39А.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинь втратила ще одного захисника
Наступна новина Волинянам показали реліквії російсько-української війни