10 причин вибрати Дзюдо для своєї дитини

10 причин вибрати Дзюдо для своєї дитини

Чому дорослі люди відновлюють заняття дзюдо після великих перерв –  це зрозуміло. По-перше, гармонійна фізичне навантаження. По-друге, це не просто бойове мистецтво, це життєва філософія, яка реально працює. Пропонуємо десять основних причин, по яких варто віддати свою дитину в дзюдо-клуб.

Самооборона – це, звичайно, перше, що спадає на думку. Будь-яке бойове мистецтво дає своїм послідовникам способи захистити себе, розвинути рефлекси і реакцію. У той же час принципи дзюдо – «володій ініціативою в будь-якому починанні», «уважно спостерігай за собою і обставинами повсякденного життя, уважно спостерігай за іншими людьми, уважно спостерігай за всім оточуючим», будучи усвідомленими і правильно сприйнятими, зводять до мінімуму саму ймовірність потрапити в небезпечну ситуацію.

Впевненість – навіть якщо дитина потрапляє в складну ситуацію, у нього з`являється набагато більше можливостей вибратися з неї, оскільки дзюдо виховує впевненість. Впевненість у собі – не тільки на татамі, а й в школі, на вулиці, т. і. у житті

Акцент на особисті досягнення – у дзюдо успіх кожної дитини заснований на його особистості, амбіції і індивідуальності. Кожна дитина може бути лідером.

Пояси – величезним стимулом до успішних занять і самовираження виступають пояса. Може скластися враження, що це дурість, але будь-який батько знає, як важливо для дитини мати такі ось «відзнаки» – наочне підтвердження навичок і знань. Як тільки дитина отримує один пояс, він відразу ж починає прагнути до наступного. Система поясів – відмінний спосіб виростити в дитині прагнення до особистісного зростання. Дуже важливо, щоб дітям подобалося займатися єдиноборствами. Як же підібрати бойове мистецтво для дитини?

Дисципліна –  так, дзюдо – це постійне повторення пройденого, до автоматизму, до нудоти. Це може набриднути, а може дати і безцінний досвід, який стане в нагоді в житті. А правила поведінки на татамі, протоколи та церемонії вчать дітей взаємної поваги, стриманості, великодушності і терпінню.

Повага до сили –  сенсей постійно нагадує учням, що вони не повинні застосовувати набуті знання поза стінами додзьо (якщо тільки для самооборони) і для залякування. Однак у міру того, як діти освоюють техніки і прийоми, вони набувають не тільки впевненість в собі і повагу до дисципліни, а й презирство до дешевих трюків і залякування.

Техніка – техніка дзюдо освоюється під час постійних і гармонійних тренувань – на всі групи м`язів, на розтяжку, на акробатику.

Знання – вивчаючи дзюдо, діти постійно отримують нові знання. Наприклад, вивчаючи Kuzushi – мистецтво виведення з рівноваги, а також кидкову техніку, діти освоюють основи механічної фізики. Комбінуючи методи і прийоми, діти вчаться імпровізувати.

Спілкування – Дзюдо корисно для розвитку навичок міжособистісного спілкування ще й тому, що це спорт, заснований на гендерну рівність. У більшості випадків батьки виключають дзюдо з передбачуваних видів спорту для своїх дочок. У той же час дзюдо – один з небагатьох видів спорту, де хлопчики і дівчатка, а також брати і сестри можуть грати разом. Хто знає, можливо, саме ваша дочка стане олімпійською чемпіонкою і членом парламенту, як чарівна дзюдоїстка Руйоко Тані?

Доступність – тренуватися можна в будь-який час. На відміну від багатьох видів спорту, дзюдо можна практикувати цілий рік. Нарешті, ви можете тренуватися разом зі своєю дитиною! Вікових обмежень для занять дзюдо немає, а медичні протипоказання практично відсутні. Подумайте: це потужний інструмент для налагодження і збереження зв`язків між батьками і дітьми!

Оздоровча секція «Дзюдо» у Спорткомплексі Драйв.

Тренер – Тетяна Радошинська, тел.: 066 981 10 91.


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Стипендії по-новому, або Чого очікувати студентам
Наступна новина Чому в Україні збільшилася кількість ДТП і як цього уникнути?
Схожі новини