Оздоровча кампанія луцьких школярів розпочалася із пришкільних таборів. Літо вже майже добігає кінця, тож відомі перші загальні цифри оздоровлення.
За інформацією міського управління освіти, загалом цього літа вдалося оздоровити майже вісім тисяч маленьких лучан, передовсім мова йде про дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, сиріт, позбавлених батьківського спілкування, обдарованих і талановитих.
«Пришкільні табори з денним перебуванням дітей діяли при кожній міській школі, крім вечірньої. Охоплено 3930 школярів, більшість оздоровлювалась за бюджетні кошти, невелика частина, а саме 334 дитини, за кошти батьків. У цих таборах функціонувало також 19 мовних таборів. Це тренд, ми рухаємось до Європи, діти повинні знати іноземні мови. Діти зацікавлені, бо усе відбувалося в ігровій формі», - розповіла начальник міського управління освіти Зіновія Лещенко.
Також, з її слів, триває відпочинок луцьких дітей і у заміському таборі «Ровесник», що у селі Забороль Луцького району.
«Перша зміна діяла як літня школа «Ерудит», у ній оздоровлювалися діти, які зарекомендували себе своїми знаннями на олімпіадах, турнірах, конкурсах, фестивалях різних рівнів, у тому числі міжнародних», - зауважила Зиновія Богданівна.
Головна освітянка Луцька розповіла і про те, що у «Ровеснику» цієї осені розпочнеться капітальне будівництво санвузла. Для цього з міського бюджету виділено більше півтора мільйони гривень.
Благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і цього року долучився до оздоровлення дітей. 209 талановитих діток Луцька оздоровилися у таборі «Артек-Буковель».
Також управлінням освіти були закуплені путівки в табір «Світязь», що у Пульмо, куди у липні поїхало 10 дітей, як потребували особливої уваги та підтримки, а в серпні заплановано ще 32 дитини пільгових категорій населення.
Зіновія Лещенко розповіла також, що за профспілкові кошти закуплено путівки для дітей працівників освіти Луцька, які відпочивають у таборі «Супутник», що на Світязі. Вже оздоровилося там 76 дітей, до кінця літа планується заїзд ще 35.
Немає наразі інформації про те, скільки діток вдалося оздоровити у наметових містечках спортивних шкіл, Палацом учнівської молоді, Центром туризму тощо, але вони теж вклали вагомий внесок в оздоровчу кампанію-2017.