Клуб «Версаль» у Луцьку став прихистком «на транзитній основі»

Із самого початку ведення бойових дій на теренах Луцької ТГ сформувалося чимало прихистків для переселенців із різноманітних куточків України, кожен з яких має власну неповторну історію, що варта вашої уваги. Про це пише Єдиний Комунікаційний Центр на сторінці у ФБ.

Так, у приміщенні популярного нічного клубу «Версаль» (за адресою проспект М. Грушевського 2) було створено один з таких тимчасових прихистків, який функціонує повністю БЕЗКОШТОВНО.

«Ми обладнали 25 спальних місць. Це саме той максимум, який забезпечує комфортне співіснування переселенців. Кожен з них може у вільному доступі користуватися чайником, холодильником, мікрохвильовкою та іншими побутовими приладами або ж просто залишити свої речі на території клубу», - зазначає координатор цієї ініціативи Дядюсь Вероніка.

Вона вказує, що за потреби переселенцям надається комплексне харчування, що забезпечується кухнею їхнього готелю, який нині також працює у форматі прихистку, проте уже платного. При цьому координатор також наголосила, що ще з перших днів війни всі номери готелю «повністю зайняті та перебувають в режимі цілодобового бронювання».

У прихистку кажуть, що стабільно у приміщенні нічного клубу живе прилизно 15 людей, тоді як за увесь період військових дій в Україні ця «тимчасова домівка» прихистила понад 50 переселенців, більшість з яких прибули з найгарячіших точок – таких як Миколаїв, Суми та Харків.

«Зазвичай зупиняються на так званій «транзитній основі». Я думаю це через те, що на території клубу немає повноцінної ванної кімнати, що унеможливлює постійне місцепроживання тут, особливо з дітьми. Переселенці зупиняються у нас на кілька днів (не більше ніж на 3-4 доби), напевне, щоб обдумати куди рухатися далі», - говорить Вероніка.

Разом з тим, у «клубному» прихистку зазначають, що до них постійно надходять пропозиції допомоги від різноманітних волонтерів, проте поки «Версаль» самотужки забезпечує потреби переселенців, яких вони тимчасово утримують.

«Наразі у нас живе не так багато людей, тому ми намагаємося організовувати усе самостійно для того, щоб волонтери змогли допомагати тим, хто цього більше потребує».

З приводу будь-яких питань можна звертатися за телефоном:

+38 063 025 22 28

Instagram: https://instagram.com/versailles.lutsk?utm_medium=copy_link


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцьк: проїзд платний, курсує 86 одиниць транспорту
Наступна новина Поліщук попередив, що у Луцьку є псевдоволонтери, які хочуть нажитися на допомозі
Схожі новини