Луцьк зібрав десятки активістів «Волинського братства»

До нашої області приїхали члени Міжнародного громадського об'єднання «Волинське братство». Сьогодні вони мали зустріч із заступниками голови Волинської обласної ради.

«Ми щасливі тим, що народилися на Волині. Коли їдемо сюди з різних куточків України  та світу, то, наближаючись до волинської землі, з невгамовним трепетом в душі співаємо пісню «Волинь моя». Нам приємно сюди приїздити: і на Волинь, і до Луцька, зокрема. Бо Луцьк - то наш Париж»,- поділився радістю від перебування в рідному краї голова ради МГО "Волинське братство", Народний депутат України 3-6 скликань Сергій Шевчук уже на початку спілкування.

Заступники голови обласної ради подякували активістам за їхню громадянську позицію у відстоюванні інтересів та іміджу Волині за її теренами, а також передали вітання від голови обласної ради Ігоря Палиці.

«Я радий, що представницьку владу Волині поєднує давня дружба з «Волинським братством», - зазначив перший заступник голови Олександр Пирожик. Він розповів, що обласна рада макисимально використовує свої можливості для встановлення історичної правди та справедливості, а тому адекватно реагує на прояви неповаги чи маніпулятивних тлумачень історичних процесів в часи Другої світової війни. «Нинішній рік обласна рада оголосила роком УПА. Цим ми авторитетно заявили, кого вважаємо справжніми національними Героями», - підкреслив пан Пирожик.  Він також запросив братчиків до участі заходах, які в кінці серпня відбуватимуться в урочищщі «Вовчак» на Турійщині. Там відкриватиметься друга черга культурно-просвітницього комплексу «Вовчак. Волинська Січ».

Заступник голови облради Роман Карпюк поділився намірами представницької влади в плані економічного  поступу області та добробуту волинян. «Хоча, на сьогодні Волинь не є провідною областю в галузі економіки, але варто пам'ятати, що 40% українських меблів виробляється саме на Волині. В нас виготовляють 20% макаронів. А те, що область багата на ліси, озера та корисні копалини знають й так всі в Україні. Маємо мідь, торф, бурштин.  Обласна рада першою в Україні вирішила навести лад у сфері видобування корисних копалин, тому ми створили комунальне підприємство «Волиньприродресурс». Маємо всі необхідні ліцензії та інветорів, готових до співпраці, але перешкоди чинить виконавча влада», -- розповів Роман Карпюк.

На завершення гості подарували керівництву облради сувеніри. Від жіночої половини громадського об'єднання - особливий сюрприз: лялька-мотанка у виконанні жіночого клубу «Волинянка».


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині серед дня горіла господарська будівля
Наступна новина Як покращити загальний фізичний стан за 15 хвилин у день?