Народний депутат України Ігор Гузь провів особистий прийом виборців у Володимирі-Волинському.
Так, 1-го грудня до міської приймальні нардепа прийшли мешканці міста, які зневірилися в пошуках допомоги, пише БУГ.
Серед питань, із якими звернулися мешканці Володимира-Волинського та району, пов’язані з від’єднанням від загальної системи опалення та встановлення індивідуальної; просили допомоги в отриманні житла; ремонту доріг на вулицях - Нечуя-Левицького, Леонтовича, Карбишева; надання матеріальної допомоги на лікування; сприяння у вирішенні проблеми з проведенням електроенергії до будинків; надання землі учаснику АТО та питання, пов’язані з пенсійними виплатами.
Серед колективних звернень було питання, що надійшло від працівників Станції переливання крові у Володимирі-Волинському. Чоловіки розповіли, що не офіційно, однак говорять про реорганізацію установи. Вони кажуть, що наразі в установі працює 97 людей і для них ніхто не повідомляє, чого слід очікувати. Вони вважають, що так звана реорганізація стане фактичним знищенням.
Нардеп Гузь пообіцяв, що вивчить ситуацію і вже в присутності працівників станції зателефонував до Ігоря Ващенюка, начальника управління охорони здоров’я ОДА. Чиновник відразу не відповів, пояснюючи, що знаходиться на селекторі. Пізніше в телефонній розмові Ващенюк повідомив, що Володимир-Волинська станція переливання крові при проходженні міжнародної атестації не змогла показати необхідні результати. Обласний чиновник підтвердив, що реорганізація буде, але намагатимуться зберегти робочі місця. Поки що питання буде стосуватися лише виробничого відділу.
Нардеп Ігор Гузь повідомив, що буде слідкувати за тим, як розвивається ситуація і при необхідності втрутиться, щоб зберегти потужність станції переливання крові.
Ще одне звернення жительки Володимира-Волинського стосувалося внесення змін до законодавства України. Зокрема, до нардепа звернулася жінка, яка працює на залізничній станції сполучення “Ковель – Ізов”. Вона просила допомогти у внесенні змін до законодавства, щоб можна на пенсію було виходити раніше. Жінка розповіла, що це досить тяжка робота і у передпенсійному віці складно виконувати всі обов’язки, а багато колег взагалі звільняються, адже простіше поїхати “човником” до Польщі.
Усі звернення були взяті на опрацювання, а частину з них парламентар відразу ж доручив опрацювати своїм помічникам.