«Про такі сервіси раніше й не чув!» На Волині активісти вдосконалили знання цифрових технологій

«Десять з десяти», «крута можливість отримати цінні знання», «перезавантаження для мізків»  – все це відгуки учасників тренінгу з цифрових технологій та онлайн-інструментів корисних для громадських активістів, що 13 та 14 травня відбувся у Луцьку. Чому вони дали таку оцінку?

«Я дуже хотіла, щоб всі, хто був присутній, навчилися краще користуватися цифровими технологіями і полюбили їх. Це все для ефективності роботи, зручності та оптимізації різних процесів» розповідає тренерка заходу,  членкиня Правління Асоціації молодіжних працівників України Ксенія Ємшина.

Основи безпеки в Інтернеті, фішки різних інструментів онлайн-спілкування, планування роботи через цифрові технології, сервіси презентації своїх напрацювань… Інформації дійсно було багато. А щоб присутні сприйняли все це максимально результативно, теоретичний матеріал поєднувався з практичними завданнями. Оскільки було багато нової інформації, учасникам тренінгу не все давалося легко. Одні не знали куди зайти, в інших щось не зразу спрацьовувало. Врешті-решт, труднощі вирішувалося завдяки командній роботі та порадам тренера.  

«Захід був дуже класний! Я дізнався про такі сервіси, про які раніше не чув. Наприклад, мене давно цікавило, як зробити ефективне онлайн-опитування. Під час цього навчання я отримав бажані відповіді», ділиться враженнями представник ГО «Велика ідея» Сергій Яковлєв.

Водночас, покращити знання з цифрових технологій було не єдиним завданням цього навчання. Знайомство та згуртованість навколо спільних завдань – ось, що не менш важливо.

 «Люди, з якими я провела ці два дні, стали рідними і близькими. Ми швидко знайшли спільну мову та легко обмінювалися різними крутими ідеями для громадської активності», пригадує представниця ГО «МолоДіжка» Ольга Хилько.

До слова, учасниками тренінгу були представники пяти громадських організацій, ідеї яких реалізовуються в рамках Конкурсу адвокаційних проєктів від Волинського Інституту Права (ВІП) та Національного фонду на підтримку демократії (NED). Всі ці ініціативи направлені на вирішення актуальних місцевих проблем у Володимирській, Нововолинській, Ковельській, Ківерцівській, Торчинській та Колківській громадах.

«Цей конкурс не тільки про підтримку корисних суспільних ідей, а й про підсилення діяльності ГОшок. Переконана, що отримані під час тренінгу знання пригодяться їм на практиці і зроблять їх роботу ефективнішою», зазначає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Уже за декілька днів після тренінгу, його учасники розповіли автору цієї публікації, що діляться отриманими знаннями з колегами, які не були на заході. Це – ще одне свідчення того, що навчання відбулося не даремно.

Довідково: Тренінг відбувся в рамках проєкту «Посилення адвокаційних спроможностей громадського сектору Волині для запровадження сталих демократичних принципів формування та реалізації місцевої політики», що реалізовує Волинський Інститут Права за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У луцькому ЦНАПі з'явилася нова послуга
Схожі новини