Водій автобуса «Тернопіль-Колиндяни рейс Тернопіль-Михайлівка» відмовився везти атовців за пільговими квитками, пояснюючи це ти, що це така воля перевізника.
Прикрий інцидент трапився у п’ятницю, 11 серпня, з учасником бойових дій, колишнім військовослужбовцем 51-ї ОМБр, Артемом Комісарчуком.
Про це на своїй сторінці у Facebook написала волинська журналістка Жанна Білоцька.
За її словами, Артем Комісарчук більше року перебував у полоні разом із підполковником Фураєвим. Їх останніми з усіх полонених бригади визволили у вересні 2015 року.
А повертаючись із заробіток разом із п'ятьма товаришам атовцями, у Тернополі хлопці взяли пільгові квитки на автобус маршрутом «Тернопіль-Колиндяни рейс Тернопіль-Михайлівка». Однак водій відмовися їх везти, мовляв, така воля перевізника: пільговиків не брати.
Хлопці звернулись до адміністрації автовокзалу за поясненнями і підтримкою, але там, за словами Артема, стали на бік перевізника. Коли ж атовці почали доказувати, що є закон, згідно якого вони мають право на пільговий переїзд, наштовхнулись на хамство. Зрозумівши, що по-хорошому не вийде, сіли в автобус і відмовились платити повну вартість квитка.
«Це жах! Так і хочеться сказати: «Дякую, тобі ненько Україно за «нове житя». Напевно за нього ми воювали», - говорить Артем. - А насправді дуже боляче було сьогодні оце все вислухати і пережити. Таке враження, ніби об нас ноги витерли. І це за те, що хотіли скористатись своїм законним правом на перевезення», – пише у дописі журналістка та додає, що насправді у цій історії її вразили найбільше дві речі.
«Перша: випадок трапився у Тернополі! ТЕРНОПОЛІ! На території Західної України! Де постраждало багато хлопців, і де патріотизм, гадала, на першому місці!!!! Друге: атошники їхали із... заробітків. Хтось скаже: що ж тут дивного, багато хто їздить за кордон заробляти. Але тут є одне «але». За що вони воювали тоді? Бо дехто перед війною мав хорошу роботу, яку втратив, і пішов добровольцем на фронт, повіривши в обіцяне Президентом України «нове життя». Та от так його і не дочекалися. Як і більшість українців, які змушені й далі їздити заробляти на нього», – підсумовує Жанна Білоцька.
Читати далі