Як представляли нового голову Волинської ОДА

Новий голова Волинської облдержадмінстрації пройшов «обряд» представлення перед чиновницько-депутатською братією області

Подія відбулася у понеділок, 11 листопада, у сесійній залі Волинської обласної ради.

Представляв нового голову заступник керівника Офісу президента Віктор Микита. Щоправда – не приїхав, а виходив на онлайн-зв'язок. Наголосив (а, може й попередив): Рудницький має повну довіру президента Зеленського.

«Іван Львович – відома для волинян людина, яка особисто займається питаннями захисту та оборони. На Волині та за її межами його знають як високопрофесійного керівника та справжнього патріота, бойового офіцера, який з 2014 року захищає цілісність нашої країни. Новий очільник має довіру президента, саме тому був призначений для виконання важливих завдань», – сказав заступник Єрмака.

Вітав нового голову очільник облради Григорій Недопад. А ще окреме слово надали Митрополитові Луцькому та Волинському Михаїлу. Той наголосив: Рудницький уже півроку працює на Волині (йдеться про керівництво обласним управлінням СБУ) «й ми бачимо результати». Які саме – владика не уточнив. 

Але з фірмовою іронією вже й виправив нового голову. Той у промові назвав Волинь «тилом», а архієрей не погодився – ми не тилова область, у нас он Білорусь під боком. «У нас страшніше, бо у нас і колаборанти, і багато недругів», – зазначив владика. 

Хто він?

Рудницького призначили на посаду очільника ВОДА ще 8 листопада. Цьому передувало звільнення першого заступника голови Мовенка, а потім – і самого Полуляйка  А також – чутки про серйозну перевірку з Києва.

Іван Рудницький народився 14 січня 1978 року у Дрогобичі на Львівщині.  У 2014-15 роках працював заступником начальника СБУ у Закарпатській області. У 2015-18-х – заступник начальника СБУ Львівщини. 2019-2022 – очолював СБУ Закарпаття. З літа 2022 року – перейшов на посаду керівника СБУ Полтавської області. А у травні 2024-го був призначений керівником СБУ Волині.

Головне - оборона

Рудницький розповів про пріоритети у роботі. Каже, головне – оборона: «У нас є непроста ділянка у 215 км на кордоні з Білоруссю». Мовляв, будуть займатися і завершенням будівництва фортифікаційних споруд на білоруському кордоні, і захистом об’єктів критичної інфраструктури, і мобілізацією.

«Не можна не звертати увагу на розвиток економічного життя області. На сьогодні, незважаючи на те, що область є відносно тиловою, вона має серйозне стратегічне значення для нашої перемоги. Це і логістика, і сільське господарство, тваринництво та інше. Лише в об’єднанні, взаємодії одне з одним, з головами громад, жителями області ми зможемо перемогти ворога».

Почую і побачу кожного

А ще Рудницький заявив, що має намір приїхати у  кожну громаду області. Мовляв – щоб самому все побачити і почути. До слова на Волині – 54 громади.

«Від керівників громад хочу почути правду, щоб я міг планувати подальшу роботу. Хочу почути правду від людей, що вони очікують від мене і що вони хотіли б покращити. Які громади планую відвідати? Тут треба дивитися на те, які перед нами виклики. Якщо на сьогодні є певні питання з шахтарями, треба звернутися до них. Є питання оборони кордону і це напрямок республіки Білорусь. Можливо, буде ініціатива від певних громад, щоб навідатись саме до них і поговорити з людьми. Перш за все, я враховуватиму безпековий фактор. Їздити я буду у найближчій перспективі», – зазначив очільник ОДА.

Кадри вирішують все

Новопризначений голова припустив, що для поліпшення ефективності роботи ОВА варто провести кадрові зміни.

Про це він сказав, коли його запитали, чи чекати якихось звільнень в очолюваній ним структурі.

 «Можливо, будуть зміни для того, щоб посилити роботу ОВА. Тут є деякі вакансії, які треба замістити. Конкретно поки що я прізвищ називати не можу. Але такі думки є».

Заступники - спадок Погуляйка

«По-перше, у заступників голови є право вибору, чи вони мають на меті зі мною працювати, чи не мають такого на меті. По-друге, я буду оцінювати ефективність кожного, те, як вони працювали раніше. Потім ми спільно будемо приймати рішення», – сказав Іван Рудницький.

За матеріалами волинських медіа

Фото Волинської ОВА. 


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Він мріяв, щоб його Україна була вільною». Ковель прощався із захисником. ФОТО
Наступна новина Росіяни пошкодили греблю Курахівського водосховища