Про роботу підприємств – електротранспорту і «Луцькводоканалу» – звітували 23 листопада на засіданні постійної комісії Луцькради з питань комунального майна та приватизації.
Якими проблемами та клопотами поділилися з владцями керівники підприємств, дивіться у сюжеті Сфера-ТВ.Луцьк.
Кінець року як завше – час для підбиття підсумків річної роботи. Згідно з порядком денним майнової комісії депутатів інформували про роботу і перспективи розвитку Луцького підприємства електротранспорту. Звітував очільник підприємства Володимир Пуц.
І додає, що доходи від перевезення пасажирів зросли, складені графіки на 95% відсотків виконуються, якщо не стається поломка.
Разом з тим Володимир Пуц окреслив наявні проблеми, мовляв, сам стан і естетичний вигляд транспорту говорить за себе, а от якщо більш ефективно запрацює програма міський тролейбус, і ми таки отримаємо нові екологічні машини, справи підуть на краще.
Варто зауважити, що попередні «веселкові сподівання» стосувалися придбання списаних швейцарських тролейбусів, проте після річної епопеї розрекламовані раритети на колесах до Луцька не доїхали.
Окрім того, зачепили тему валідаторів, що вже неабияк набила оскому лучанам. Директор ЛПЕ навздогін покритикував придбання ручних валідаторів і похвалив ідею стаціонарних.
Виконуючий обов'язки директора «Луцькводоканалу» Віктор Гуменюк поінформував, що на сьогоднішній момент водопостачання міста здійснюється з 52 артезіанських свердловин і поділився іншими робочими деталями.
Та й ситуація з боржниками, продовжує Віктор Гуменюк, не покращується. У Луцьку 25 багатоквартирних будинків не оплачують послуг водопостачання. Загальний борг мешканців становить близько 2 мільйонів гривень.
Коли хтось сподівається на списання боргу – марно, адже тепер «Луцькводоканал» буде вживати усі можливі заходи для стягнення коштів.
Зауважимо лише, що часто в процесі безкомпромісної боротьби з боржниками страждають першими ті, хто реально не може платити. Аби так не сталося і цього разу.
В свою чергу, підприємство стежить за несправними трубопроводами. Нині експлуатують 317 кілометрів власних водопровідних мереж, 170 з яких, виявляється, є ветхими та аварійними.
Окрім вищезгаданих питань, члени комісії підтримали за надання пільг з орендної плати за нежитлові приміщення кільком громадським організаціям, мовляв, молодь і спорт треба підтримувати як рушіїв суспільного розвитку, а відмовити волонтерам, які регулярно допомагають нашим бійцям просто неможливо.
Пораділи, поспівчували і порядку денному кінець. Зі старими проблемами і традиційними надіями стратегічно важливі підприємства очікують нового року.
Читайте також: Вартість пологів, проїзд у тролейбусах і закиди педагогам: топ-теми виконкому Луцькради
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.