Як розпізнати підроблену їжу у супермаркеті?

Як розпізнати підроблену їжу у супермаркеті?

Експерти з’ясували, якість якої їжі в магазині обов’язково потрібно перевіряти.

У гонитві за прибутком нечисті на руку підприємці часто підробляють продукти. Напевно ви чули про сирний продукт замість сиру, сметанний соус замість сметани і навіть апельсиновий сік з ароматом апельсина. Де слід шукати підступ і як його визначити.

Отже, уважно перевіряйте якість цих продуктів:

Мед

Підроблений мед має присмак паленого цукру. Його рекомендують зберігати в холодильнику, але натуральному меду він не потрібен. Якщо вдома є хімічний олівець, опустіть його грифель в мед. Якщо продукт забарвиться синім, це говорить про те, що його розбавили цукровим сиропом або водою.

Сметана

Сметанний продукт відрізняється від сметани тим, що тваринні жири в ньому замінюють на рослинні, а молочний білок – соєвим. Якщо ви опустите ложку натуральної сметани в окріп, вона повністю розчиниться. Фальсифікат просто опуститься на дно.

Крабові палочки

Те, що там немає крабів – зрозуміло. Але туди домішують соєвий білок, крохмаль і щедро присмачують продукт підсилювачами смаку. Уважно дивіться, щоб на упаковці було в складі слово “сурімі”. Це білий рибний фарш, з якого і повинні складатися палички.

Червона ікра

На підробці червоної ікри люди наживають статки. Її можуть фарбувати або робити з водоростей. Натуральна ікра при стисканні лопається і має гіркуватий присмак, а підробка просто розжовується. У натуральній ікрі ікринки повинні бути цілими, а в банці зовсім небагато рідини.

Копчена риба

Те, що повинно коптитися природним способом, давно досягається застосуванням спеціальної рідини – “рідкого диму”, який у всьому світі визнаний найсильнішим канцерогеном. Відрізнити натуральне копчення легко – м’ясо копченої природним способом риби має жовтуватий відтінок, а в районі шлунка збирається жир такого ж кольору.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Переможці» на Волині - як це було. ФОТО
Наступна новина Як минуло гарбузове свято у Луцькому зоопарку. ФОТО
Останні новини
Схожі новини