Анна Тріль

Анна Тріль

Контакти:
GRACE MODEL HOUSE, ШКОЛА МОДЕЛЕЙ Луцьк, вул. Лесі Українки, 52 [email protected]
Сайт:
https://gracemodelhouse.io.ua

  Зовсім не обов'язково мати бездоганну зовнішність, достатньо мати правильні риси обличчя і власну індивідуальність, родзинку. Модель може бути і худою і не дуже, в розумних межах. Проте зовнішніх даних не завжди буває достатньо. Щоб пробитися в модельний бізнес,потрібно мати смак та інтелект, так як зв'язок між зовнішньою формою і внутрішнім вмістом все-таки існує... Зрозуміло що не всі вихованці школи стануть моделями, але ми навчимо їх вмінню виглядати красиво, стильно одягатися, достойно поводитися у суспільстві - це, на нашу думку, потрібно абсолютно кожній людині.

     Протягом навчального року діти беруть участь у різних заходах як у Луцьку так і за його межами. Наші вихованці вже відвідали міжнародні покази у Києві, Львові, Одесі, Привезли перемогу з міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ» та інших модельних конкурсів краси.

     Модельна школа “Grace Model House” дає багато можливостей для розкриття потенціалу творчості, краси, здоров'я як для дітей, так і для молоді та дорослих!!!

 

Записатись в школу та отримати додаткову інформацію можна за телефонами:

☎ (050) 556 4601

☎ (097) 273 9929