Авто, шини, диски
FanAvto. Шини та диски у Луцьку

FanAvto. Шини та диски у Луцьку

Контакти:
Луцьк, Авторинок «Формула» пав.№ 105; Магазин та шиномонтаж вул.Рівненська 80 ( територія заправки ОККО ); Вантажний шиномонтаж вул.Мамсурова 10 ( територія ВЗП ) Тел. (095) 510-76-36; (067) 929-77-44; (050) 184-95-95
Сайт:
http://www.shina.lutsk.ua

Колеса одна з найважливіших частин будь-якого автомобіля. Від їх якості залежить зручність і безпека водіння. Ми накопичили великий досвід роботи з шинами і литими дисками, тому у нас ви можете скористатися всім необхідним при виборі коліс, а саме:

  • підбір шин та дисків по марці машини і за розмірами;
  • каталоги;
  • тест зимових і літніх шин;
  • рекомендації експертів;

 

Наші переваги

  • Розширений каталог літніх і зимових шин.
  • Замовлення ексклюзивних шин;
  • Знижка постійним клієнтам та оптовим покупцям.
  • Вся представлена в магазинах продукція реалізується з гарантією.

 

Надійні шини: що це означає на практиці?
Як правило, автовласники приділяють підвищену увагу питанню підбору "правильної" шини для свого автомобіля. Справа в тому, що кожен досвідчений водій добре знає, наскільки сильно від шин залежить надійність зчеплення з дорожнім полотном, стійкість, керованість, ефективність гальмування, а також комфорт і навіть паливна економічність.

Цілком очевидно, що потрібно вибрати шини правильно, щоб покришки відповідали заявленим характеристикам, в повній мірі задовольняли всім вимогам, а також відрізнялися прийнятним терміном служби і вартістю. Добре, якщо водій може зробити це самостійно, а якщо ні? Тоді звертайтеся до нас, і вам допоможуть зробити правильний, безпечний вибір!

Наші фахівці постійно стежать за шинним ринком і світовими новинками в цій сфері, проте клієнтам пропонуються виключно перевірені моделі, які лідирують в тестах шин, мають високу надійність, економічність і великий термін служби. В результаті наша гума, як літня, так і зимова, являє собою оптимальне співвідношення за якістю і вартістю.

Компанія Фан-авто у Луцьку є визнаним експертом і займає провідні позиції в списку лідерів.