Авто, шини, диски
GEELY24 - якісні запчастини для автомобілів Чері та Джилі

GEELY24 - якісні запчастини для автомобілів Чері та Джилі

Контакти:
Луцьк, вул. Конякіна, 30 +38-097-99-007-47; +38-050-15-573-65; +38-093-17-009-70; +38-095-91-690-97; Viber 050-155-73-65
Сайт:
https://geely24.com.ua

За останні декілька років китайські компанії-автовиробники Джилі та Чері здійснили потужний стрибок у технологічному плані.

Це не могли не оцінити автолюбителі України, тому кількість китайських автомобілів на дорогах невпинно зростає.

Відповідно, зростає й попит на якісні запчастини. Не кожен автомагазин чи інтернет-майданчик може запропонувати власникам Джилі та Чері помірну ціну та стовідсоткову якість.

На відміну від електронного каталогу деталей, вузлів та агрегатів Geely24.com.ua.

Переваги магазину Джилі 24, асортимент

Величезний вибір запчастин до будь-якої моделі марок Chery та Geely — не перша та не остання перевага магазину Джилі 24.

Починаючи з 2008 року відділ маркетингу майданчика відстежує попит та ціни на основні деталі китайських автомобілів:

 • кузовні запчастини;
 • елементи підвіски, трансмісії, ходової частини, гальмівної системи;
 • ремкомплекти та набори для ремонту вузлів та агрегатів, ГРМ, коробок передач;
 • витратні матеріали (гальмівні колодки, пильники та кожухи, втулки, кліпси, ущільнювачі та сальники, підшипники та ремені ГРМ, ремені приводу допоміжних агрегатів тощо);
 • запчастини для капітального ремонту двигуна (вкладиші, поршні, кільця, клапани, прокладки головки блоку циліндрів, помпи);
 • електрика, оптика, перемикачі та кнопки;
 • елементи електронних систем, датчики, модулі, шлейфи, виконавчі механізми та багато іншого.

Пошук необхідної запчастини став як ніколи простим. Зручний каталог обладнано якісними фото, крім цього, деталі відсортовано як за моделлю автомобіля, так і за номерами по каталогу. Якщо у покупця виникають складнощі з пошуком, у будь-який момент він може покластися на досвідченого консультанта, який підбере запчастину навіть за фото або назвою.

Максимальна співпраця з клієнтом

Робота менеджерів та консультантів порталу Джилі24 налаштована таким чином, що основна увага приділяється ефективності співпраці з покупцем.

 1. Гарантована якість запчастин для будь-якої моделі марок Чері та Джилі.
 2. Вибір між оригінальними деталями та запчастинами сторонніх виробників. Досить часто трапляється, що ціна оригіналу вища за замінник, проте якість на рівні оригіналу. Клієнт отримує повну консультацію та приймає рішення згідно з отриманою інформацією.
 3. Максимально швидка доставка. Менеджери магазину роблять усе можливе, аби запчастина потрапила до офісу перевізника (зазвичай це Нова Пошта) якнайшвидше, відповідно, замовлення буде на місці вже наступного дня або через день — в залежності від розташування клієнта.
 4. Помірковані ціни продиктовані тим, що майданчик Джилі24 працює тільки з перевіреними роками постачальниками, які гарантують повну відповідність ціни якості.

Крім того, інтернет-магазин готовий повернути замовнику гроші або обміняти деталь за необхідністю за певних обставин. Найкомфортніші умови купівлі та незмінно висока якість запчастин — девіз компанії Geely24.