Авто, шини, диски
Ланос Шоп - запчастин Lanos, Nexia, Sens, Matiz, Nubira, Aveo T250

Ланос Шоп - запчастин Lanos, Nexia, Sens, Matiz, Nubira, Aveo T250

Контакти:
Луцьк, вул. Кравчука, 15ж/3 Тел.: +38-097 000-30-64; +38-050 155-73-65; +38-093 170-17-77
Сайт:
https://lanos.shop

Майже кожен третій автомобіль на дорогах України належить корейським брендам Daewoo та GM/DAT (Chevrolet). Популярність цих автомобілів навіть не думає згасати, попри солідні пробіги багатьох екземплярів Ланос, Сенс, Матіз, Нубіра, Нексія та Шевроле Авео, Лачетті, Еванда, Епіка тощо.

Звісно, з кожним пройденим кілометром деталі зношуються все більше та потребують заміни. Високим попитом на запчастини Деу та Шевроле користуються продавці як на авторинку, в автомагазинах, так і приватні торгівці на різноманітних майданчиках в інтернеті.

Чому запчастини до корейців краще купувати в Ланос Шоп

Великий попит на продукцію не завжди означає її високу якість. Тому маркетологи та менеджери магазину Ланос Шоп приділили якості товару першочергове значення.

Роками підбираючи найнадійніших постачальників та перевірених виробників, компанії вдалося створити ідеальний каталог запчастин до автомобілів Шевроле та Деу.

Наразі понад сто тисяч користувачів задоволені якістю та ціною деталей, вузлів та агрегатів зі сторінок електронного каталогу Ланос Шоп. Переваги брендового магазину очевидні:

  1. Мультибрендові магазини не завжди приділяють достатньо уваги асортименту запчастин для конкретних марок та моделей. Спеціалісти майданчика Ланос Шоп досконало підібрали як найходовіші позиції для ремонту Деу та Шевроле, так і доволі рідкі запчастини. До того ж є можливість замовити окрему деталь поза каталогом.
  2. Якість запчастин у Ланос Шоп — поза сумнівом. Каталог дозволить купити як оригінальні деталі (які встановлюються на конвеєрі), так і від сторонніх виробників без втрати якості, але за більш привабливою ціною.
  3. Надшвидка доставка. Замовлення обробляється протягом дня, наступного дня запчастини вже можуть бути в офісі компанії перевізника. Термін доставки замовлення залежить від місцеперебування замовника та віддаленістю від складу.
  4. У наявності є великий вибір ремкомплектів для розв'язання шаблонних задач (ремонт поршневої групи, відновлення куліси перемикання передач, рульових рейок, гальм тощо).
  5. Ланос Шоп гарантує якість запчастин та готовий повернути гроші замовнику або обміняти товар, якщо деталь за певних обставин не може бути використано.
  6. Гуртові та постійні покупці отримують особливі умови купівлі, знижки та приймають участь у бонусних програмах магазину.

Купувати запчастини на Деу та Шевроле у магазині Ланос Шоп не тільки вигідно, але й комфортно та швидко.