Авто, шини, диски
Магазин запчастин Чері Партс

Магазин запчастин Чері Партс

Контакти:
Луцьк, проспект Президента Грушевського, 3. Тел.: + 38-050-404-02-02; + 38-093-170-57-00; + 38-095-912-59-99; + 38-097-000-30-64.
Сайт:
https://cheryparts.com.ua

Обережне ставлення до автомобілів з КНР на початку 2000-х років змінилось радикально. Сьогодні автомобілі Чері, Джілі та Грейт Волл на рівних конкурують з кращими європейськими та іншими азійськими брендами.

Запчастини для техніки з Китаю почали виготовляти не тільки місцеві, але й знані виробники зі світовими іменами. Звісно, кожен власник Чері або Джілі, БІД, Ліфан зацікавлені в тому, аби придбати найякісніші деталі для ремонту. В цьому радо допоможе інтернет-магазин запчастин Чері Партс.

Асортимент та якість запчастин у Чері Партс

Автомагазин Чері Партс має на меті постачати тільки якісні запчастини та повністю виключити підробки, некондиційний або несертифікований товар зі свого електронного каталогу для автомобілів марок:

  • Chery — Tiggo, Amulet, Jaggi, QQ, Elara, Kimo та інших;
  • Джилі — Емгранд, СК, МК, МК Крос, ЕХ7;
  • Деу — Матіз, Ланос, Сенс, Леганза, Нубіра, Нексія;
  • Шевроле — Авео, Лачетті, Круз, Епіка, Такума, Каптіва, Еванда;
  • легкових автомобілів та кросоверів Грейт Волл, БІД та Ліфан.

Добре організований електронний каталог запчастин дозволить з легкістю знайти та замовити деталі, вузли та агрегати для проведення планового або капітального ремонту автомобілів:

  1. Деталі ходової частини — важелі, сайлентблоки, кульові опори, стійки, амортизатори, пружини, пильники та демпфери.
  2. Для обслуговування гальмівної системи пропонується широкий вибір гальмівних колодок, дисків та барабанів, супортів у зборі, троси ручного гальма, гальмівні циліндри та магістралі високого тиску.
  3. При проведенні планового ремонту та обслуговуванню двигуна та КПП стануть у пригоді ремені ГРМ, ролики, шківи, свічки запалення, проводи високої напруги, масляні, паливні та повітряні фільтри тощо.
  4. Будь-які деталі ходової частини (підшипники, ступиці, поворотні кулаки, балки) та кузовні запчастини (крила, пороги, капот, дверцята).
  5. Електрообладнання та електроніка — оптика, датчики, приладові панелі, блоки керування, шлейфи, генератори, стартери.

Якщо клієнту не вдається знайти потрібну запчастину за каталожним номером або назвою, він у будь-який час може звернутися у службу підтримки, де кваліфікований консультант порадить та запропонує гідний варіант.

Якщо потрібна швидка доставка якісних запчастин з гарантією для автомобілів китайського та корейського виробництва — скористайтеся послугами майданчика cheryparts.com.ua.