Краса та здоров'я
Магазин Здорове харчування

Магазин Здорове харчування

Контакти:
Луцьк проспект Соборності, 28. Тел. (095) 407-56-53; (099) 058-53-36
Сайт:
http://foodzd.com/

Їжа – для вас це не тільки спосіб насичення, поповнення запасів енергії і поживних речовин, але й онова здоров’я та гарного настрою? Переконані, що правильне харчування робить нас красивими, здоровими і життєрадісними? Тоді ми обов'язково подружимося!

Магазин продуктів «Здорове харчування» взяв на себе роль постачальника здоров'я і гарного самопочуття. Тут починається Ваше здорове харчування: з органічних, дієтичних, натуральних і завжди свіжих продуктів. Ми пропонуємо продукти здорового щоденного раціону, вони складають раціональне збалансоване харчування людини, схвалені лікарями-дієтологами і експертами сегмента.

Якщо Ви хочете наповнювати свій організм мінералами природного походження, боротися з вільними радикалами, стабілізувати обмін речовин, знижувати холестерин, худнути, молодіти або просто бути в постійному тонусі, вживаючи смачну, тоді наш магазин обов'язково приверне Вашу увагу! Давайте разом будемо здоровими, красивими і повними життєвої енергії!

Наша місія - поліпшення якості життя і здоров'я наших клієнтів шляхом надання їм найсвіжішої, найчистішою, найсмачнішою і найякіснішої їжі, і звичайно ж, відмінного обслуговування! У своїй роботі команда керується строгими правилами і стандартами харчової етики і безпеки.

Магазин Здорового харчування

Наші цінності:

Гарантована якість. Ми відстежуємо весь шлях, який проходить продукт, перш ніж потрапити до Вас на стіл. Купуючи продукти в магазині «Здорове харчування», Ви можете бути впевнені в їхній якості.

Прозорість. Ми надамо Вам набагато більше інформації, ніж будь-який інший магазин. Ви можете подивитися сертифікати органічного якості та відповідності, дізнатися з якого регіону або від якого фермера поставляється Ваш продукт.

Бережливе ставлення. Це означає, що ми дбаємо про охорону довкілля, збереження продуктів на всіх етапах роботи, забезпечуючи відповідні умови зберігання, пакування та транспортування.

Довіра. Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Ми здійснюємо постійний моніторинг постачальників, щоб переконатися, що відповідаємо найвищим стандартам якості.
Наша робота полягає в тому, щоб люди могли дізнатися, вивчити і прийняти абсолютні вигоди для їх здоров'я, які безсумнівно несе в собі органічна продукція!

Асортимент надзвичайно багатий:

 • Пшеничні та соєві продукти;
 • Сир тофу, різноманітні вегетаріанські ковбаски й сосиски;
 • Сиродавлена олія (кунжутна, льняна, гарбузова, соєва, соняшникова і т.д.);
 • Корисні солодощі;
 • Різноманітні напої з трав, фруктів, горіхів та насіння;
 • Корисні макаронні вироби (так, і такі теж бувають!);
 • Бездріжджовий хліб;
 • Сухофрукти;
 • біодобавки та корисні спеції до страв;
 • Насіння чіа, годжі, кеноа;
 • Зелена гречка, сочевиця, інші крупи.