Авто, шини, диски
PartsMarket. Автозапчастини для іномарок

PartsMarket. Автозапчастини для іномарок

Контакти:
м. Луцк вул. Конякина, 18а. Тел. (050) 192-11-00; (096) 949-20-00. E-mail: [email protected]
Сайт:
http://www.partsmarket.com.ua

Якісні автозапчастини для машини зроблять водіння безпечним, спокійним та приємним! Однак знайти потрібні деталі не завжди просто, але тепер пошуки потрібних деталей візьме на себе компанія-професіонал. «PartsMarket» - це сучасний інтернет-магазин автозапчастин, де продаж здійснюється в роздріб і оптом. Доступні запчастини зі складу і під замовлення, 

Тут ви зможете придбати за вигідними цінами запчастини і аксесуари до автомобілів провідних світових автовиробників. Пропонований компанією асортимент налічує понад 10 млн. оригінальних і неоригінальних запчастин для іномарок.

Компанія «PartsMarket» успішно працює на ринку запасних частин для автомобілів іноземного виробництва більше 5-ти років. За ці роки компанія побудувала міцні партнерські стосунки з найбільшими постачальниками запчастин Європи. І тепер вони дсоутпні у Луцьку!

Основні переваги компанії:

  • Доступні ціни;
  • Широкий асортимент;
  • Якісний сервіс;
  • Гнучкі умови співпраці.

Усі ці переваги доступні не лише в інтернет-магазині, але і в офф-лайн представництві компанії у Луцьку, по вул. Конякіна 18а. Доставка автозапчастин та аксесуарів здійснюється в усі регіони України транспортними компаніями.

З фірмою співпрацюють страхові компанії, магазини автозапчастин, автосервіси і т.д. 

Завдяки «PARTSMARKET» ви можете:

  • підібрати і купити оригінальні та неоригінальні запчастини для іномарок. 
  • зробити запит по необхідним Вам запчастинах в рубриці «Запит по VIN» на сайті компанії, вказавши дані вашого автомобіля. 
  • переглянути ілюстрований каталог з інформацію про запчастини.

Нехай у вашого авто буде лише найкраще!