Юридичні послуги
Правова допомога від Ігоря Кацевича

Правова допомога від Ігоря Кацевича

Контакти:
Луцьк, вул. Нестора Бурчака (Некрасова), 21. E-mail: [email protected]. Тел. (063) 443-65-27; (066) 932-932-1
Сайт:
http://helpinpravo.com.ua

Потрібна кваліфікована юридична консультація? Бажаєте отримати слушну пораду і якісну правову допомогу? Тоді Ви звернулися за адресою! До ваших послуг професійні юристи і адвокати контори «Правова допомога».

Ми готові надати компетентну правову підтримку у вирішенні питань будь-якої складності, гарантуючи належне виконання взятих на себе зобов'язань і досягнення максимально ефективного результату.

«Правова допомога» пропонує клієнтам широкий спектр кваліфікованих послуг в сфері права. Базові напрямки юридичної практики успішно реалізовані в області господарських і цивільних відносин, а також кримінальних справ. Для досягнення максимально ефективних результатів наші співробітники зосередили увагу на якості послуг, що надаються, а також системі взаємовідносин з клієнтами.

Пріоритетними напрямками нашої роботи є:

  • вирішення господарських, цивільних, сімейних спорів,
  • кримінальні справи,
  • реєстрація компаній в Україні і за кордоном,
  • митні справи,
  • представництво інтересів у судах всіх інстанцій і з усіх галузей права,
  • відкриття банківських рахунків у закордонних банках,
  • супровід угод з нерухомістю,
  • отримання другого громадянства,

Компанія має великий досвід успішної роботи, серед наших клієнтів є, як фізичні особи, так і індивідуальні підприємці. Крім того, ми відкриті для співпраці з компаніями, які виходять на регіональний ринок або вже ведуть на ньому активну діяльність.

Репутація надійного партнера в сфері права дозволила нам завоювати гідне місце на ринку юридичних послуг, що підтверджується численними позитивними відгуками клієнтів. Ефективно виконувати поставлені перед нашими юристами завдання нам допомагає чітко налагоджений механізм роботи, а також суворе дотримання юридичної та корпоративної етики.