Комфорт і затишок
Салон гардин Вуаля

Салон гардин Вуаля

Контакти:
Луцьк вулиця Винниченка, 51. Тел. 242072

Ваша оселя найкраща? Тоді їй потрібні найзатишніші та найпривабливіші гардини, котрі заманять у дім достаток, затишок та удачу! У магазині «вуаля» уміють створювати гардини «на удачу!»

В процесі облаштування помешкання важливо правильно підібрати текстиль, де особлива увага приділяється саме гардинам. Стильні гардини є ідеальним доповненням будь-якого інтер’єру.

Протягом довгих років ми допомагаємо створити в вашій оселі затишок і зробити дизайн ще вишуканіше. Наші замовники, минаючи складний і довгий вибір декору вікна, мають змогу обрати в магазині «Вуаля» найкращий текстиль для свого дому. Красиві гардини в різноманітному стилі, оригінальній декор, рулонні, вертикальні та горизонтальні тканинні жалюзі – нашими досвідченими дизайнерами, які вивчають з року в рік модні тенденції провідних світових виробників, вам будуть запропоновані тільки найбільш вишукані варіанти оздоблення вікон. 

Ми запропонуємо лише оптимальний для вашого інтер'єру і бюджету текстильний дизайн у Луцьку, допоможемо у виборі тканин і аксесуарів, підготуємо детальний кошторис, а також, погодивши з вами зручний час для виїзду з каталогами на об'єкт, проведемо усі необхідні заміри і ретельно виконаємо замовлення.

Салон гардин «Вуаля»

Великий досвід роботи, широкий вибір тканин, а також детальне вивчення з року в рік модних тенденцій дозволяють нам виконати замовлення будь-якої складності та обсягу в найкоротші терміни.

Читати відгуки (1)